E Martë, 07.23.2024, 11:44am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
PERSONAZH
 
MADONNA FESTON DITËLINDJEN ME DJALIN E SAJ TË ADOPTUAR

E Djelë, 08.17.2014, 12:23pm (GMT+1)

 


Të shtunën ajo u bë 56 vjeçe, por u sigurua që t'ju kujtojë të gjithëve rininë e saj me një foto të saj të vjetër.

Mbretëresha e zhanrit pop për ditëlindjen e saj postoi një fotografi lakuriqe nga vitet 1980. Po ashtu më vonë postoi edhe një fotografi të djalit të saj të adoptuar David Banda.

"Shoqëruesi im për këtë mbrëmje", bashkëngjiti përshkrimin nëna krenare.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
SHBA - DËNOHEN VRASËSIT E TURISTES GJERMANE (08.17.2014)
GUVERNATORI I TEKSASIT PADITET PËR ABUZIM PUSHTETI (08.17.2014)
OKB, E FEJUARA E AKTORIT CLOONEY - ANËTARE E KOMISIONIT PËR GAZË (08.11.2014)
ERDOGAN - FITUES I ZGJEDHJEVE PRESIDENCIALE NË TURQI (08.11.2014)
9 GUSHTI - 40 VJETORI I UOTERGEJTIT (08.09.2014)
SISTANI BËN PRESION MALIKIT PËR DORËHEQJE (08.08.2014)
SNOWDENIT TRI VJET LEJEQËNDRIMI NË RUSI (08.08.2014)
BOWE BERGDAHL MERRET NË PYETJE NGA HETUESIT AMERIKANË (08.07.2014)
RUSIA E LARGON BASHKËSHORTEN AMERIKANE TË AKTIVISTIT OPOZITAR (08.06.2014)
PROCESI KUNDËR NAVALNIT SHTYHET PËR 19 GUSHT (08.05.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 
Lajme Aktuale

Poetesha që ka zgjedhur Obama

 
VOAL
[Shko lart]