E Hënë, 07.15.2024, 06:37am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
BLERIM XHEMAJLI I KËNAQUR ME INTERESIMIN NGA SEVILJA

E Enjte, 08.07.2014, 07:41pm (GMT+1)Mesfushori shqiptar i Napolit, Blerim Xhemaili, ka pranuar se është i kënaqur që ka arritur të tërheqë interesim nga klubi spanjoll Sevilla.

28 vjeçi, që Napolit iu bashkua në vitin 2011 kishte problem të gjente vend në ekipin startues, në sezonin e kaluar.

Ai përpos një kalimi në Sevilla është i përfolur edhe për shumë skuadra tjera evropiane.

"Tani luaj për Napolin dhe do të jap gjithçka për këtë klub", ka thënë Xhemaili për Disky.

"Interesimi nga Sevilla? Është tërheqëse që skuadra të rëndësishme të monitorojnë pavarësisht faktit që s'keni luajtur shumë. Tregon që ata dinë për kualitetet e mija. Jam në klub të madh dhe kemi shumë lojtarë të rëndësishëm dhe kuptoj se mund të luajnë vetëm 11".kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
POLICIA DO TË TËRHIQET NGA STADIUMET NË BUNDESLIGË (08.07.2014)
BOLT RIKTHEHET PAS NJË VITI - THYEN REKORD (08.03.2014)
SHQIPTARËT PUSHTOJNË BUNDESLIGËN (08.03.2014)
BIZNESI I FUTBOLLIT AMERIKAN (08.02.2014)
BAYERNI URON MYSLIMANËT ME NJË FOTO TË SHAQIRIT (07.28.2014)
BRITANIA KËRKON QË RUSIA TË MOS E ORGANIZOJË KUPËN BOTËRORE NË FUTBOLL (07.27.2014)
HAXHI KRASNIQI MBRON TITULLIN WBO, MERR EDHE TITULLIN E WBA (07.27.2014)
NDËRRON JETË FUTBOLLISTI GJERMAN - PAS NJË 'LUFTE' ME DEPRESIONIN (07.20.2014)
NEYMAR RISHFAQET ME TË FEJUARËN (07.20.2014)
BLATTER I VË KUPËS SË BOTËS NOTËN 9,25 NGA 10 TË MUNDSHME (07.14.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]