E Mërkurë, 06.19.2024, 01:36am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
BAYERN MÃœNICH DHE PSG NË ÇEREKFINALE

E Enjte, 03.12.2015, 02:04pm (GMT+1)Bayern Munich dhe Paris St. Germain janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Pala gjermane e futbollit ka shpartallosur ekipin ukrainas, Shaktar Donetsk, me rezultat 7:0 në ndeshjen që është zhvilluar të enjten në mbrëmje në Mynih.

Në Londër, ndeshja midis Chelsea-t dhe Paris St. Germain-it ka përfunduar me rezultat 2:2 pas kohës shtesë, por kjo ka qenë e mjaftueshme që ekipi parisien të arrijë pikët e nevojshme për kualifikim.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
KOSOVA DORËZOI ZYRTARISHT KËRKESËN PËR PRANIM NË UEFA (03.09.2015)
TAULANT XHAKA PO JETON ËNDRRËN (03.09.2015)
FIFA I KËRKON IRANIT QË TË LEJOJË GRATË NË STADIUME (03.07.2015)
PAKISTANI SIGURON FITOREN E PARË NË KAMPIONATIN E KRIKETIT (03.01.2015)
MANCINI KONFIRMOI - SHAQIRI TITULLAR (03.01.2015)
ANCELOTTI - ËNDËRROJ TË JEM TRAJNER I ITALISË (02.28.2015)
GREQIA PEZULLON KAMPIONATIN E FUTBOLLIT (02.25.2015)
FUTBOLL - REKOMANDOHET QË BOTËRORI 2022 TË MBAHET NË NËNTOR (02.24.2015)
KUJTIM SHALA - HEROI KOSOVAR I FUTBOLLIT KROAT (02.22.2015)
ATLETËT KOSOVARË S'LEJOHEN TË SHKOJNË NË BAKU 2015 (02.19.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]