E Enjte, 07.18.2024, 12:14pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
IRINA SHAYK ANKOHET - MË OFROHEN VETËM ROLE TË NEVERITSHME

E Premte, 07.04.2014, 07:59am (GMT+1)Irina Shayk ka pozuar topless për numrin e ri të revistës "˜Maxim' dhe ka folur për fillimin e karrierës së saj si aktore.

Irina Shayk është njëra nga modelet më të famshme në botë, e cila ka pozuar për çdo publikim nga "˜Sports Illustrated deri te "˜Vogue'.

Supermodelja ruse 28-vjeçare do me çdo kusht të hyjë edhe në botën e aktrimit, por tregon për revistën se kjo është pak e vështirë, pasi është ankuar se asaj i ofrohen vetëm rolet e prostitutave ose kameriereve.

Ajo ka treguar: "˜Sa herë që marr ndonjë skenar, është ose kameriere ose prostitutë.. Nuk po them që nuk mund të bëja një prostitutë të mirë, apo kameriere, ju e dini..'

Faktikisht Irina nuk do bënte keq në asnjë nga këto role, por do që të merret si aktore serioze, ndërsa roli i parë i saj është tek filmi "˜Hercules' ku do të luajë të dashurën e aktorit The Rock.

Gjithsesi, ajo nuk ankohet për punën si modele, duke thënë se e ka ndihmuar shumë financiarisht dhe e kanë bërë shumë të lumtur shumat e majme të parave që ka marrë duke i shpenzuar pa kriter.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
ANTONIO BANDERAS NË LIDHJE ME SHARON STONE? (06.27.2014)
ANXHELA MARTINI - SI TENTUAN TË MË RRËMBENIN NË SHQIPËRI (06.26.2014)
RITA ORA GJITHNJË MË E PANDALSHME (06.25.2014)
ELIZA DUSHKU NDAHET NGA I DASHURI (06.25.2014)
STEWART NË BETEJË GJYQËSORE ME RIVERS (06.25.2014)
LONDËR - KATE MOSS SHERR PËR BASHKËSHORTIN ME LINDSAY LOHAN (06.23.2014)
J-LO ZBULON CILËT MESHKUJ JANË MË TË MIRËT NË SHTRAT (06.22.2014)
JENNIFER LOPEZ DHE MARC ANTHONY FINALIZOJNË SHKURORËZIMIN (06.22.2014)
MIRANDA KERR MOHON LIDHJET ME BRAD PITTIN (06.22.2014)
MADONNA NË LIDHJE ME DJALOSHIN 30 VJET MË TË RI (06.20.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]