E Shtunë, 06.22.2024, 08:10pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
PITT E JOLIE SHKËMBEJNË LETRA DASHURIE

E Djelë, 08.03.2014, 03:06pm (GMT+1)


Sikur se çdo çift tjetër, edhe Brad Pitt dhe Angelina Jolie bëjnë gjëra romantike që i bëjnë edhe çiftet tjera të xhelozojnë ata.

Kur kemi të bëjmë për gjërat romantike të çiftit, mund të përmenden letrat e dashurisë që shkëmbejnë ata me njëri-tjetrin.

Sipas Joliet, ajo ka shkëmbyer letra dashurie të shkruara me dorë përderisa i fejuari i saj gjendej duke xhiruar në anën tjetër të botës.

Kur ajo ishte regjisore e filmit "Unbroken", një film biografik për heroin e Luftës së Dytë Botërore, Louis Zamperini, në Australi , ajo po ashtu ishte duke i dërguar porosi të lezetshme aktorit Pitt, i cili gjendej në Londër për xhirimet e filmit Fury.

"Ai ishte shumë mbështetës nga larg dhe ishte edhe romantik, në një mënyrë, " ka thënë Jolie për revistën "Australia's Tv Week"

"Ne ishim larg njëri-tjetrit, imagjinojeni ai ishte në teatrin evropian ndërsa unë isha në teatrin e Pacifikut, dhe i shkruanim njëri-tjetrit letra pa humbur lidhjen që kishim".

Sidoqoftë, dyshja nuk ka nevojë për një kohë që të fus letra në zarf pasi do të luajnë së bashku në filmin "By the Sea". Sipas Universal Pictures, Jolie do të jetë skenaristja dhe regjisorja e këtij filmi.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
DICAPRIO PËRFSHIHET NË 'LUFTËN' MES BIEBER DHE BLOOM (08.01.2014)
'BIHTERI' MARTOHET ME KËNGËTARIN DOGULU - 'BEHLULI' I FTUAR NË DASMË (07.31.2014)
A DO TË MARTOHEN CHARLIZE THERON DHE SEAN PENN? (07.27.2014)
SUSAN SARANDON RRËFEN HISTORINË ME DAVID BOWIEN (07.27.2014)
JUSTIN BIEBER MORI DY VITE DËNIM ME KUSHT PËR GJUAJTJE ME VEZË (07.11.2014)
BIHTERI PA FAT EDHE NË JETËN REALE - I FEJUARI ANULON MARTESËN (07.06.2014)
BLEONA QERETI - GANIT DO T'I SHKOJ NË DASMË, KAM 5 VJET QË FLE VETËM (07.04.2014)
IRINA SHAYK ANKOHET - MË OFROHEN VETËM ROLE TË NEVERITSHME (07.04.2014)
ANTONIO BANDERAS NË LIDHJE ME SHARON STONE? (06.27.2014)
ANXHELA MARTINI - SI TENTUAN TË MË RRËMBENIN NË SHQIPËRI (06.26.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]