E Shtunë, 06.22.2024, 09:19pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
SUSAN SARANDON RRËFEN HISTORINË ME DAVID BOWIEN

E Djelë, 07.27.2014, 09:12am (GMT+1)


Voal-online.ch - Susan Sarandon e David Bowie kanë pasur një aferë të vrullshme e plot pasion në vitet 1980, aferë që përfundoi ngaqë ajo nuk donte të kishin fëmijë.

Historinë e tregon aktorja në një intervistë të gjatë në Daily Beast, ku tregon se edhe sot, që është 67 vjeçe, ajo nuk ka hequr dorë nga veset e saj.

Për herë të bardhë ajo e tregon historinë me Dukën e Bardhë, me të cilin u takuan në sheshin e xhirimeve të filmit 'Miriam zgjohet në mesnatë' të vitit 1983. Ajo e konsideron atë një "burrë të jashtëzakonshëm" që ia vlen "ta kesh idhull".
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
JUSTIN BIEBER MORI DY VITE DËNIM ME KUSHT PËR GJUAJTJE ME VEZË (07.11.2014)
BIHTERI PA FAT EDHE NË JETËN REALE - I FEJUARI ANULON MARTESËN (07.06.2014)
BLEONA QERETI - GANIT DO T'I SHKOJ NË DASMË, KAM 5 VJET QË FLE VETËM (07.04.2014)
IRINA SHAYK ANKOHET - MË OFROHEN VETËM ROLE TË NEVERITSHME (07.04.2014)
ANTONIO BANDERAS NË LIDHJE ME SHARON STONE? (06.27.2014)
ANXHELA MARTINI - SI TENTUAN TË MË RRËMBENIN NË SHQIPËRI (06.26.2014)
RITA ORA GJITHNJË MË E PANDALSHME (06.25.2014)
ELIZA DUSHKU NDAHET NGA I DASHURI (06.25.2014)
STEWART NË BETEJË GJYQËSORE ME RIVERS (06.25.2014)
LONDËR - KATE MOSS SHERR PËR BASHKËSHORTIN ME LINDSAY LOHAN (06.23.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]