E Enjte, 07.18.2024, 12:18pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
JUSTIN BIEBER MORI DY VITE DËNIM ME KUSHT PËR GJUAJTJE ME VEZË

E Premte, 07.11.2014, 08:46am (GMT+1)Voal-online.ch - LOS ANGELES (Reuters) - Pop stari Justin Bieber nuk e kundërshtoi akuzën për sjellje vandale të mërkurën pasi ai kishte gjuajtur me vezë shtëpinë e fqinjit. Ai u dënua me dy vize me kusht, tha prokurori i rajonit të Los Anxhelosit.

Këngëtari 20 vjeçar Bieber, i cili nuk ishte i pranishëm në Gjykatën e Lartë të Los Anxhelosit, u urdhërua gjithashtu të paguajë $80900 dëmshpërblim, të shërbejë pesë ditë në të mirë të komunitetit dhe të kryejë një vepër bamirësie, të cilën prokurori e quajti një marëveshje pajtimi.

Bieber, hitet e të cilit përfshijnë këngën "Boyfriend" akuzohej se gjuajti me vetë shtëpinë e finit në Kalabasas, Kalifornia, gjatë një grindjeje në janar.

Hetuesit kërkuan në shtëpinë e Bieberit pas incidentit dhe arrestuan një mik, raperin amator Lil Za, për mbajtje droge në shtëpi.

Ishte incidenti i radhës dhe problemi i kushedisatë me ligjin për ish idhullin e adoleshentëve, i cili më vonë u arrestua dhe u vu nën akuzë se nga veturën nën influencë droge në Miami Beach, ai u akuzua edhe se sulmoi shoferin e një limuzine në Toronto.

Nuk dihet sa do të ndikojë vendimi i Los Anxhelosit në rastet e Miami Beach dhe Torontos.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
BIHTERI PA FAT EDHE NË JETËN REALE - I FEJUARI ANULON MARTESËN (07.06.2014)
BLEONA QERETI - GANIT DO T'I SHKOJ NË DASMË, KAM 5 VJET QË FLE VETËM (07.04.2014)
IRINA SHAYK ANKOHET - MË OFROHEN VETËM ROLE TË NEVERITSHME (07.04.2014)
ANTONIO BANDERAS NË LIDHJE ME SHARON STONE? (06.27.2014)
ANXHELA MARTINI - SI TENTUAN TË MË RRËMBENIN NË SHQIPËRI (06.26.2014)
RITA ORA GJITHNJË MË E PANDALSHME (06.25.2014)
ELIZA DUSHKU NDAHET NGA I DASHURI (06.25.2014)
STEWART NË BETEJË GJYQËSORE ME RIVERS (06.25.2014)
LONDËR - KATE MOSS SHERR PËR BASHKËSHORTIN ME LINDSAY LOHAN (06.23.2014)
J-LO ZBULON CILËT MESHKUJ JANË MË TË MIRËT NË SHTRAT (06.22.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]