E Shtunë, 06.22.2024, 07:20pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
DICAPRIO PËRFSHIHET NË 'LUFTËN' MES BIEBER DHE BLOOM

E Premte, 08.01.2014, 02:39pm (GMT+1)Kjo që ka ndodhur me Justinin dhe Orlandon nuk tregon asnjë fije burrërie. Tani lajmet thonë se Leonardo DiCaprio është tej mase i gëzuar sepse Justin u grushtua nga Orlando në një restaurant në Ibiza. Rrahja mes Bieber dhe Orlandos thuhet se ka ndodhur për shkak ish gruas së Bloom, Miranda Kerr në momentin kur Justin provokoi Orlandon duke i thënë "përshëndete Miranden nga ana ime".

Anastasia, një modele dhe gazetare nga Spanja, e cila ka thyer një rekord të pëlqimeve në rrjetin social facebook thotë se Leonardo u shfaq i gëzuar pasi Orlando goditi Justinin. Ajo tha: "Në momentin që Orlando grushtoi Justinin të gjithë brohortitën dhe duartrokitën. "Njerëzit bërtisnin : "WOW një shfaqje!" Lidsay Lohan dhe Leonardo DiCaprio u gëzuan shumë kur panë luftën mes atyre dyve."

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
'BIHTERI' MARTOHET ME KËNGËTARIN DOGULU - 'BEHLULI' I FTUAR NË DASMË (07.31.2014)
A DO TË MARTOHEN CHARLIZE THERON DHE SEAN PENN? (07.27.2014)
SUSAN SARANDON RRËFEN HISTORINË ME DAVID BOWIEN (07.27.2014)
JUSTIN BIEBER MORI DY VITE DËNIM ME KUSHT PËR GJUAJTJE ME VEZË (07.11.2014)
BIHTERI PA FAT EDHE NË JETËN REALE - I FEJUARI ANULON MARTESËN (07.06.2014)
BLEONA QERETI - GANIT DO T'I SHKOJ NË DASMË, KAM 5 VJET QË FLE VETËM (07.04.2014)
IRINA SHAYK ANKOHET - MË OFROHEN VETËM ROLE TË NEVERITSHME (07.04.2014)
ANTONIO BANDERAS NË LIDHJE ME SHARON STONE? (06.27.2014)
ANXHELA MARTINI - SI TENTUAN TË MË RRËMBENIN NË SHQIPËRI (06.26.2014)
RITA ORA GJITHNJË MË E PANDALSHME (06.25.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]