E Martë, 04.23.2024, 02:28am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
LAJMI I FUNDIT
 
KOSOVË - GATISHMËRIA PËR TË EMIGRUAR MBETET E LARTË

E Hënë, 05.04.2015, 05:25pm

VUÇIQ NË QERSHOR NË SHBA - DO TË PËRBALLET ME RASTIN E VËLLEZËRVE BYTYÇI

E Hënë, 05.04.2015, 11:26am

ISA MUSTAFA - KOSOVA KA MBETUR GETO NË EVROPË

E Hënë, 05.04.2015, 10:40am

VETËVENDOSJE - TË NDALEN PËRNDJEKJET DHE ARRESTIMET E VEPRIMTARËVE TANË

E Hënë, 05.04.2015, 10:37am

Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas arrestimit të veprimtarëve të saj. Në reagimin e saj, shpërndartë medieve thuhet se pushteti aktual, përmes policisë dhe sistemit gjyqësor, që i ka kapur, ka nisur fushatë kundër aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje.

Të premten më 1 maj, në Aeroportin “Adem Jashari”, arrestoi sekretarin organizativ të Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Molliqaj, pa asnjë arsyetim; mbrëmë në pikëkalimin kufitar në Vërmicë ka arrestuar aktivistët Frashër Krasniqi dhe Etlevë Malushaj
ARRESTOHEN EDHE DY VEPRIMTARË TË VETËVENDOSJES

E Hënë, 05.04.2015, 07:51am

ZHDUKJET E VDEKJET MISTERIOZE - MITROVICA, SKËNDERAJ E VUSHTRIA JANË RAJONET MË TË GODITURA

E Hënë, 05.04.2015, 07:40am

ISIS UA VË SYRIN TË MITURAVE TË KOSOVËS

E Hënë, 05.04.2015, 07:34am

Cila është perfomanca e deritanishme e ministrave të Qeverisë ‘Mustafa’?
THAÇI MË I DËSHTUARI - ASNJË NJOHJE KOSOVËS QË KUR AI ËSHTË MINISTËR I JASHTËM

E Hënë, 05.04.2015, 07:13am

DEMARKACIONI ME MALIN E ZI VAZHDON TË SJELLË SHQETËSIME NË KOSOVË

E Hënë, 05.04.2015, 07:06am

Te Bjeshkët e Nemuna rrëzë bjeshkës së Rusolis dhe Homshurit, qytetarë të shumtë janë të shqetësuar për tokat të cilat po vijnë në diskutim mes Kosovës dhe Malit të Zi.

Banorët e kësaj ane thonë se nuk kanë tokë t'i falin askujt, derisa kërkojnë nga Kuvendi i Kosovës që urgjentisht të merren masa në këtë drejtim që të mos lejojnë autoritetet e Malit të Zi të bëjnë ndarje kufitare sipas dëshirës së tyre, ata thonë se ka 15 vjet që policia malazeze nuk i lejon të dalin për t'i punuar tokat e tyre
10 MIJË ANKESA PËR MOSPËRFSHIRJE NË LISTAT E UÇK-së

E Hënë, 05.04.2015, 06:58am

  » LIQENI I SHKODRËS NË RREZIK NGA NDOTJET TOKSIKE
  » KOSOVË - GAZETARË TË KËRCËNUAR DHE MEDIA TË MANIPULUARA NGA POLITIKA
  » DITA BOTËRORE E LIRISË SË SHTYPIT - SHQIPËRIA LARG LULËZIMIT TË LIRISË SË MEDIAVE
  » VETËVENDOSJE - GAZETARËT E REDAKTORËT E GUXIMSHËM JANË ATA TË CILËT ENDE NA JAPIN SHPRESË
  » OSBE - NË KOSOVË VAZHDOJNË KËRCËNIMET KUNDËR GAZETARËVE
  » SHKUP - BIE ZJARR NË BANESË, VDES 9 VJEÇARJA LINA GOJANI
  » GJAKOVË - I RIKTHEHET JETA NAMAZGJAHUT TË VJETËRNë vend të tregut, bëhet vendtakim i të rinjve
  » HIDHNI NJË SY VILËS 600 000 EUROSH TË 'FUKARAIT' ERION VELIAJ (Tekst dhe fotogaleri)
  » SHQIPËRIA DREJT ZGJEDHJEVE TË 21 QERSHORIT
  » VETËM NË TRE MUAJT E PARË TË VITIT 2015 - NGA SHQIPËRIA KËRKUAN AZIL NË GJERMANI 6462 QYTETARË 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]