E Premte, 05.24.2024, 04:22am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
SOMMARUGA - ZVICRA KA DETYRIME NDAJ BOTËS
Është vend i privilegjuar dhe, prandaj, ka përgjegjësi dhe detyra

E Enjte, 01.15.2015, 08:07am

Voal-online.ch - Situata e privilegjuar të cilën e gëzon Zvicra nuk e autorizon të vetëkënaqet, por, në të
ZVICRA JEP LEJET E PARA TË PËRDORIMIT TË DRONËVE NË PUBLIK

E Mërkurë, 01.14.2015, 11:04am

Voal-online.ch - BERNË - Zyra Federale e Aviacionit Civil ka dhënë dymbëdhjetë leje për të mundësuar
SSM - SINDIKATA E GAZETARËVE ZVICERANË ORGANIZON VEPRIMTARI PËRUJTIMORE NË JAVORIN E PARË TË MASAKRËS SË CHARLIE HEBDO:NJË JAVË MË VONË NE JEMI MË TEPËR CHARLIE SE KURRË

E Martë, 01.13.2015, 07:28pm

Voal-online.ch - Gazetarët dhe gazetaret zvicerane, në shkallë degësh të Sindikatës Zvicerane të Gazetarëve
PEGIDA THEMELOHET EDHE NË ZVICËR

E Hënë, 01.12.2015, 10:42am

Voal-online.ch - Lëvizja Pegida Zvicerane u themelua të premten në Zyrih, dy ditë pas masakrës në Charlie
FEDERER BËN PRAPË HISTORI - SUKSESI I NJËMIJTË I KARRIERËS

E Djelë, 01.11.2015, 06:38pm

Voal-online.ch - Roger Federer (ATP 2) e fitoi turneun në Brisbane duke mundur në finale Milos Raonicin
CHARLIE HEBDO NË ZVICËR - 'NUMRI I TË MBIJETUARVE' DO TË KETË SHPËRNDARJE TË GJERË NË KONFEDERATË

E Shtunë, 01.10.2015, 10:14am

Karikaturisti i karikaturuar, në nderim të Cabu (Jean Cabut, 13.1.1938-7.1.2015)
Voal-online.ch - BERNË - 'Numri i të mbijetuarve' i Charlie Hebdo do të shpërndahet anembanë Zvicrës. Me
SULMI NDAJ CHARLIE HEBDO - GAZETARËT MBAJNË MANIFESTIM ZIE NË BERNË, GJENEVË, ZYRIH

E Enjte, 01.08.2015, 04:54pm

BERNË - "Sindikata Zvicerane e Mediave SSM është e tronditur nga sulmi ndaj personelit dhe redaksisë së
CHARLIE HEBDO - GAZETARËT ZVICERANË NDEROJNË KOLEGËT E VRARË
Pas leximit të një mesazhi solidariteti u mbajt një minutë heshtje

E Enjte, 01.08.2015, 04:43pm

GJENEVË - Rreth 400 veta - kryesisht gazetarë - janë bashkuar sot në Gjenevë për t'iu bërë ndërime
ZVICRA KA PAGAT MË TË LARTA NË EVROPË - SI BRUTO EDHE NETO

E Mërkurë, 01.07.2015, 09:06am

POLICIA ZVICERANE GJEN 15 VJEÇAREN SHQIPTARE TË ZHDUKUR PARA 3 MUAJVE

E Hënë, 01.05.2015, 06:33pm

  » VITI POLITIK 2015 - ZHVILLIMET KRYESORE ZVICERANE
  » REGA - 400 FLUTURIME SHPËTIMI NGA 24 DHJETORI DERI MË 4 JANARTri të katërtat e ndërhyrjeve kanë ndodhur në male
  » PRESIDENTJA SIMONETTA SOMMARUGA - ZVICRA, VENDI KU GJENDET E GJITHË BOTA
  » XHAKAJT BËJNË SHQIPONJËN - 'TËRBOHEN' MEDIAT NË SERBI E ZVICËR
  » ZVICRA DHE BE - KAQ AFËR DHE KAQ LARG
  » 'SONNTAGSZEITUNG' SHPALL IMAMIN SHQIPTAR MUSTAFË MEHMETI 'ZVICERANI I VITIT'
  » POLICIA E ZYRIHUT KAP TRE SHQIPTARË ME 100 GJËSENDE TË VJEDHURA
  » Z. MARIO GATTIKER, SHEFI I ZYRËS FEDERALE TË EMIGRACIONIT NË ZVICËR - S'KA SHANSE PËR AZILKËRKUESIT NGA KOSOVA DHE SHQIPËRIA'Nga ELIDA BUÇPAPAJ
  » BORA KA MBËRRITUR NË TË GJITHË ZVICRËN
  » EDHE AEROPORTI I ZYRIHUT SHËNON REKORD TË RI - MBI 25 MILIONË PASAGJERË KËTË VIT 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2024  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]