E Hënë, 05.27.2024, 07:47pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
ZVICRA LEHTËSON NATYRALIZIMIN E TË HUAJVE TË RINJ TË BREZIT TË TRETË

E Shtunë, 01.24.2015, 09:44am

MINISTRI I JASHTËM I ZVICRËS DIDIER BURKHALTER NGA DAVOSI - 'DUHET TË JEMI TË BASHKUAR'

E Shtunë, 01.24.2015, 09:39am

35% E ZVICERANËVE JANË ME PREJARDHJE TË HUAJ

E Shtunë, 01.24.2015, 09:17am

DAVOS 2015 - EUROPA ME KUFIJ TË HAPUR? Drejtori i përgjithshëm i DW, Peter Limbourg, moderoi podiumin e diskutimit me temë: mundësitë dhe rreziqet e emigrimit në Europë
E Premte, 01.23.2015, 06:35pm

NË BAZEL MBAHET FORUMI EKONOMIK TURISTIK PËR KOSOVËN
Forumi mbahet më 30 dhe 31 janar në sallën e re të veprimtarive në Gundeldinger (www.launchlabs.ch), Bazel


E Premte, 01.23.2015, 11:45am

VENDIMI I BANKËS QENDRORE EVROPIANE KA NDIKIME NEGATIVE PËR ZVICRËN

E Premte, 01.23.2015, 10:18am

Voal-online.ch - “Lëvizja e BQE do të ketë ndikime negative për ekonominë helvetike, sepse do të shtyjë
PRESIDENTJA ZVICERANE NË DAVOS - EMIGRANTËT JANË NJË THESAR POTENCIAL
E Premte, 01.23.2015, 10:08am

Voal-online.ch - DAVOS - Në një botë të globalizuar si kjo sot emigracionet janë të pashmangshme, ka
DAVOS - KY FORUM UNIKAL

E Enjte, 01.22.2015, 10:53am

PRESIDENTJA SOMMARUGA NË DAVOS - TË MOS SHPËRFILLET PASIGURIA QË KRIJON GLOBALIZIMI

E Mërkurë, 01.21.2015, 09:25pm

Voal-online.ch - DAVOS - Të kemi mendjen dhe të mos shpërfillimin ndjenjën e pasigurisë që globalizimi

NË DAVOS TË ZVICRËS NIS PUNIMET FORUMI BOTËROR EKONOMIK

E Mërkurë, 01.21.2015, 10:05am

  » DAVOS - FSHATI ZVICERAN PREJ NESËR MIRËPRET ELITËN BOTËRORE
  » U HAP NË GJENEVË SALLONI I 25-të NDËRKOMBËTAR I INDUSTRISË SË LARTË TË ORËVE - Lajm dhe fotogaleriNë Palexpo, në një hapësirë luksoze prej 40 000 metrash katrore
  » Schweiz am Sonntag - FRANGU I FORTË, BIEN ÇMIMET NË ZVICËR
  » MoveHub - ZVICRA ËSHTË VENDI MË I SHTRENJTË PËR TË JETUAR
  » SHTATË LOJTARËT SHQIPTARË TË FC BAZELIT, KAMPIONË TË FUTBOLLIT ZVICERAN
  » SHQIPTARI BLERIM BUNJAKU IU NDIHMON ME APLIKIM TË HUAJVE TË BËHEN ZVICERAN
  » BIE EURO - DYFISHOHET SOT SHOPPINGU I BAZELASVE NË GJERMANI
  » TREGU MONETAR - VLERA E FRANGUT ZVICERAN ËSHTË MË E LARTË SE E EUROS
  » LAGARDE - NUK ISHA E INFORMUAR PËR VENDIMIN QË DO TË MERRTE BANKA KOMBËTARE ZVICERANE
  » DREJTORI I BANKËS KOMBËTARE ZVICERANE - JA ARSYET E HEQJES SË PRAGUT NË SHKËMBIMIN MES FRANGUT DHE EUROS'Situata do të korrigjohet vetvetiu," ka thënë Thomas Jordan 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2024  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]