E Hënë, 07.15.2024, 06:39am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
PALEXPO GJENEVË - CILAT JANË RISITË E SALLONIT TË 85-të NDËRKOMBËTAR TË AUTOMOBILËVE

E Enjte, 03.05.2015, 03:17pm

Alfa Romeo 4C Spider
Voal - GJENEVË - Janë 131 risitë botërore dhe evropiane – nga modelet e reja, restyling e motorizimet e
PALEXPO GJENEVË - HAPET SALLONI I 85-të NDËRKOMBËTAR I AUTOMOBILËVE

E Enjte, 03.05.2015, 03:03pm

Voal - GJENEVË - Salloni i 85-të Ndërkombëtar i Automobilëve i ka hapur kanatet të enjten (sot) në
NË GJENEVË TAKOHEN KERRY DHE LAVROV
Kerry pas takimit shprehu besimin se biseda e zhvilluar mes tyre mund të ndikojë në përmirësimin e situatës së armëpushimit në Ukrainë

E Hënë, 03.02.2015, 06:53pm

Voal - GJENEVË - Sekretari amerikan i Shtetit John Kerry ka takuar të hënën (sot) ministrin e Jashtëm rus
DUBAI - FEDERER E MUND GJOKOVIQIN
E Shtunë, 02.28.2015, 11:30pm

GJERGJAJ FITON - I AFROHET EDHE MË SHUMË DUELIT ME KLITSCHKON
E Shtunë, 02.28.2015, 09:22am

NË ZVICËR QIRATË E BANESAVE SHKOJNË DREJT RËNIES
Ulja e taksës së hipotekave ndikon në rënien e qirave duke filluar nga stina e verës

E Premte, 02.27.2015, 04:21pm

Blloqe të reja banimi në Altshteten të Zyrihut
Voal - BERNË - Ulja e taksës së hipotekave do të ndikojë që qiratë verën që vjen të jenë 2% më të vogla
PARTNERITET PËR TË NDIHMUAR INTEGRIMIN E TË RINJVE ZVICERANË NË TREGUN E PUNËS
E Mërkurë, 02.25.2015, 06:40pm

Voal - Lehtësimi i hyrjes së të rinjve në tregun e punës është synimi i shoqatës Check Your Chance (Provoje
ARNOLD GJERGJAJ NË RRUGËN E WLADIMIR KLITSCHKOS - IA SOLLI ZVICRËS TITULLIN KAMPION PAS 100 VITESH
E Mërkurë, 02.25.2015, 08:31am

DUBAI - FEDERER E MUND GJOKOVIQIN

E Shtunë, 02.28.2015, 11:30pm

GJERGJAJ FITON - I AFROHET EDHE MË SHUMË DUELIT ME KLITSCHKON

E Shtunë, 02.28.2015, 09:22am

NË ZVICËR QIRATË E BANESAVE SHKOJNË DREJT RËNIES
Ulja e taksës së hipotekave ndikon në rënien e qirave duke filluar nga stina e verës

E Premte, 02.27.2015, 04:21pm

Blloqe të reja banimi në Altshteten të Zyrihut
Voal - BERNË - Ulja e taksës së hipotekave do të ndikojë që qiratë verën që vjen të jenë 2% më të vogla
PARTNERITET PËR TË NDIHMUAR INTEGRIMIN E TË RINJVE ZVICERANË NË TREGUN E PUNËS

E Mërkurë, 02.25.2015, 06:40pm

Voal - Lehtësimi i hyrjes së të rinjve në tregun e punës është synimi i shoqatës Check Your Chance (Provoje
ARNOLD GJERGJAJ NË RRUGËN E WLADIMIR KLITSCHKOS - IA SOLLI ZVICRËS TITULLIN KAMPION PAS 100 VITESH

E Mërkurë, 02.25.2015, 08:31am

Arnold Gjergjaj është kampion Evrope në boks për kategorinë EBU-EE. Derit ani ai nuk ka njohur asnjë
ZVICËR - MË 2014 RRITJA NATYRORE E POPULLSISË E KALOI KUOTËN 20 000

E Martë, 02.24.2015, 08:39pm

Voal - Lindjet e regjustrua vitin e shkuar qenë pothuaj 83'800, me një rritje 1,2% në krahasim me vitin 2013
TURIZMI ZVICERAN KUNDËR FRANGUT TË FORTË - GATI FUSHATA QË NXIT UDHËTIMET PËR NË ZVICËR

E Hënë, 02.23.2015, 11:54am

Voal - ZYRIH - Një fushatë prej 3,9 milionë frangash për të mbështetur turizmin helvetik. Ky është plani
  » BAZEL - MBRËMË ISHTE NATA E FENERËVE, MORGESTRAICHU TRADICIONAL PËRMBYLLI KARNEVALET
  » ZVICËR - NDËRRIM SHEFASH MES SHQIPTARËSH NË FILIALIN E MIGROSIT
  » ASGJË E DYSHIMTË NË AIRBUSIN E BLLOKUAR DJE NË ZYRIHNuk ishte lejuar të merrte fluturimin për në New Delhi
  » FRANGU I FORTË SHQETËSON POLITIKËNGrupe të ndryshme parlamentare kanë vendosur të kërkojnë debat urgjent për këtë temë
  » ADOLF MUSCHG NDEROHET ME ÇMIMIN E MADH TË LETËRSISË ZVICERANE 2015Çmimi i jepet si mirënjohje ndaj karrierës krijuese
  » Espresso - LISTA FALCANI SHËRBEN SI PROVË PËR DREJTËSINË
  » LUFTA KUNDËR EKSTREMIZMIT - NJË SFIDË EDHE PËR ZVICRËN
  » NË LOZANË KRYEQYTETIN OLIMPIK E BURGDORF2013Reportazh nga ELIDA BUÇPAPAJ dhe SKËNDER BUÇPAPAJ
  » HSBC - HETIM KRIMINAL PËR PASTRIM PARASH
  » HSBC KËRKON FALJE - MESAZHI U PUBLIKUA NË SHTYPIN BRITANIK 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]