E Enjte, 07.18.2024, 03:14pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
HERVÉ FALCIAN 'SNOWDEN I BANKAVE' - KY ËSHTË NJERIU QË FSHIHET PRAPA DOKUMENTAVE TË SWISSLEAKS

E Shtunë, 02.14.2015, 10:10am

SHKODËR - ZVICRA FINANCON PROJEKTIN MARUBI, FOTOTEKA SHNDËRROHET NË MUZÉ TË FOTOGRAFISË
Projektin e financon edhe Fondi Shqiptaro-Amerikan i Zhvillimit

E Premte, 02.13.2015, 10:26am

EDHE NË ZVICËR 75% MË SHUMË AZILKËRKUES KOSOVARË GJATË JANARIT!

E Premte, 02.13.2015, 07:59am

AMBASADA E ZVICRËS NË BAKU STREHON 'KRITIKUN E PRESIDENTIT'

E Enjte, 02.12.2015, 07:42am

BANKIERËT ZVICERANË NDIHEN TË QETË - NUK IU PRISHIN PUNË NDODHITË NË HSBC

E Martë, 02.10.2015, 12:31pm

Jo të gjitha delet janë të zeza
Voal - BERNË - Të dhënat e publikuara rreth shmangies së taksave të praktikuar në HSBC Private Bank nuk
HSBC NDIHMOI MËNJANIMIN E TAKSAVE

E Martë, 02.10.2015, 08:02am

SKANDALI I 'SWISSLEAKS' - NGA MBRETËRIT DHE KARTELET, TEK YJET E HOLLYWOODIT

E Martë, 02.10.2015, 07:56am

AKUZA TË RËNDA NDAJ BANKËS ZVICERANE HSBC

E Hënë, 02.09.2015, 11:44am

NË BAZEL DO TË EKSPOZOHEN PIKTURA 300 MILIONË DOLLARËSHE E GAUGUIN DHE 49 KRYEVEPRA TË TJERA

E Shtunë, 02.07.2015, 10:34am

'Nafea Faa Ipoipo'
Voal - BAZEL - Piktura më e kushtueshme e të gjitha kohërave është një Gauguin. Vepra e famshme "Nafea
KINA MË PRANË - SIVJET DO TË HAPET NJË BANKË KINEZE NË ZVICËR
Zvicra do të investojë 22 miliardë franga në vit në Kinë

E Premte, 02.06.2015, 06:39pm

Ministrja e financave Eveline Widmer-Schlumpf
Voal - BERNË - Një bankë kineze do t'i hapë sportelet e saj në Zvicër brenda vitit, duke i lehtësuar
  » NË ZVICËR PUNA NË TË ZEZË PËSON RËNIEZvicra është model në shkallë ndërkombëtare, menjëherë pas SHBA
  » SHKËLZEN GASHI U SHPALL FUTBOLLISTI I VITIT NË ZVICËR
  » ZVICRA E PESTË â€“ DIASPORA E ZVICRËS NË RRITJE
  » Economiesuisse - POLITIKA TË MARRË MASA URGJENTE NDAJ PASOJAVE TË FRANGUT TË FORTË
  » FRANGU I FORTË - ZVICERANËT TË QETË
  » SONDAZHI PËR ZGJEDHJET FEDERALE ZVICERANE - SVP RRITJE, CVP NËN 10%
  » ZËRI I AMERIKËS - DY PILOTËT ZVICERANË NË FLUTURIMIN E PARË ME AVION DIELLOR PËRRETH BOTËS
  » LOZANË - HAPET EKSPOZITA 'BESA' KUSHTUAR SHQIPTARËVE QË SHPËTUAN HEBRENJTË GJATË LUFTËS SË DYTË BOTËRORE
  » ZVICRA DREJT ZGJERIMIT TË ORAREVE TË SHITOREVENë ditët e javës nga ora 6 deri 20, të shtunën 6-19
  » EMMA WATSON - AVOKATJA E FEMRAVE NË DAVOS 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]