E Enjte, 04.25.2024, 03:21am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
KEIRA KNGHTELY FRIKËSOHET NGA ANOREKSIA

E Premte, 02.07.2014, 11:23am (GMT+1)
Artistja Hollyvoodit Keira Knightley është e tronditur nga kritikat se ka anoreksi.-Më dhemb tek më thonë se kam anoreksi . Gjyshja dhe stërgjyshja ime kanë luftuar me sëmundjen e vështirë (kancer) dhe e di se sa serioze që është, ka thënë Keira e cila ka shtuar se ka dëshirë të grimcojë çips e dhe han akullore.

Artistja thotë se shikimi TV-së e ther më shumë se sa shkuara nëpër terren sportive, se nuk është e ngarkuar me ngrënie dhe se nuk e lë asnjë vakt.

-E kam parë se ku mund të shpie evitimi i ushqimit dhe familjes time këtë  nuk dot "˜ia rekomandoja, ka thënë ajo .
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
New York Times, DYLAN FARROW - WOODY ALLEN ABUZOI ME MUA KUR ISHA 7 VJEÇE (02.03.2014)
ANGELA MARTINI - NË LIDHJE ME LEDRI VULËN (02.01.2014)
AKUZA NDAJ KËNGËTARIT JUSTIN BIEBER NË KANADA (01.30.2014)
ARRESTOHET KËNGËTARI JUSTIN BIEBER (01.23.2014)
PAS NDARJES NGA VANESA - DEPP BËN PUBLIKE LIDHJEN E RE (01.14.2014)
FESTË E TRALLISUR - RITA ORA E PRET VITIN E RI NË LAS VEGAS (Lajm dhe fotogaleri) (01.03.2014)
ISH GRUAJA E RUPERT MURDOCH, WENDY DANG - MË KA ZËNË QYMYRI ME TONY BLAIRIN (12.02.2013)
Daily Star - RITA ORA ËSHTË 7ZËNË (11.24.2013)
AKTORJA QË IU VARDIS ALEC BALDWINIT DËNOHET ME BURG (11.15.2013)
TOM CRUISE E MBRON VETEN - NUK E BRAKTISA SURIN PAS DIVORCIT (11.07.2013) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]