E Enjte, 04.25.2024, 01:32am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
BOKSIERI SHQIPTAR - LIDHJE ME MIS GJERMANINË

E Hënë, 02.10.2014, 11:01am (GMT+1)Caroline Noeding e shpallur Miss Gjermania 2013 dhe boksieri shqiptar Robin Krasniqi (kampion europian për peshat e lehta) kanë treguar për revistën gjermane "Bild" se janë të dashuruar.

Bukuroshja 22 vjeçare ka thënë për "Bild" se ishte dashuri në shikim të parë, ndërsa kampioni Krasniqi, tregon se kur takoi Caroline, i ndaloi zemra.

"Ajo është femra e jetës sime", ka thënë Krasniqi, e me sa duket gjërat janë serioze, pasi çifti po mendon të bashkëjetojnë e janë parë duke kërkuar apartament.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
KEIRA KNGHTELY FRIKËSOHET NGA ANOREKSIA (02.07.2014)
New York Times, DYLAN FARROW - WOODY ALLEN ABUZOI ME MUA KUR ISHA 7 VJEÇE (02.03.2014)
ANGELA MARTINI - NË LIDHJE ME LEDRI VULËN (02.01.2014)
AKUZA NDAJ KËNGËTARIT JUSTIN BIEBER NË KANADA (01.30.2014)
ARRESTOHET KËNGËTARI JUSTIN BIEBER (01.23.2014)
PAS NDARJES NGA VANESA - DEPP BËN PUBLIKE LIDHJEN E RE (01.14.2014)
FESTË E TRALLISUR - RITA ORA E PRET VITIN E RI NË LAS VEGAS (Lajm dhe fotogaleri) (01.03.2014)
ISH GRUAJA E RUPERT MURDOCH, WENDY DANG - MË KA ZËNË QYMYRI ME TONY BLAIRIN (12.02.2013)
Daily Star - RITA ORA ËSHTË 7ZËNË (11.24.2013)
AKTORJA QË IU VARDIS ALEC BALDWINIT DËNOHET ME BURG (11.15.2013) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]