E Enjte, 07.18.2024, 03:45pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
DICAPRIO - MË I MIRI I DASHNORËVE QË RIHANNA KA PASUR

E Hënë, 01.26.2015, 01:27pm (GMT+1)

  
Këngëtarja seksi Rihanna nuk e fsheh mrekullimin e vet me partnerin e saj të ri, artistin e famshëm Leonardo Dicaprio.

Kimia ndërmjet tyre është shumë e madhe. Rihannës i pëlqen qëndrimi që Leo ka ndaj jetës, ndërsa qëndrimi relaksues i tij është shumë seksi për të.

Ajo ka thënë se ai është dashnori më i mirë që e ka pasur, ka zbuluar burimi i afërt me "Star magazine", përcjell Koha.net

Gazeta pohon se te këngëtarja i ka pëlqyer artistit pasi ajo është shumë seksi, e mençur dhe nga pak "e trentë".

Rihanna dhe Leonardo janë takuar kohë më parë në një mbrëmje në vilën Playboy dhe të gjithë i hetuan se ata "po zienin diçka".
E kjo aferë dashurie po zgjat tash e disa vjet.

Leonardo e kishte vërejtur këngëtaren në vitin 2009 në një klub në Los Angeles.

Nga viti 2011 ata filluan të dalin bashkërisht nëpër mbrëmje.kd

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
KIM KARDASHIAN PËR KËNGËTARIN SHQIPTAR - SA I ËMBËL! (01.24.2015)
U ZBULUA SEKRETI I ILVA TARES (01.16.2015)
BEYONCE SHTATZËNË? (01.12.2015)
ANGLI - PRINCI ENDRJU AKUZOHET SE KA KRYER MARRËDHËNIE ME NJË MINORENE (01.03.2015)
CHRIS ROCK NDAHET PAS 19 VITESH MARTESË (12.30.2014)
XHERDAN SHAQIRI - NË LIDHJE ME BUKUROSHEN DIANA AVDIU? (12.28.2014)
RITA NUK ËSHTË NDARË NGA RICKY HILL (12.22.2014)
KARDASHIAN PRANON OFERTËN 1 MILION $ TË PRINCIT SAUDIT (12.15.2014)
AKTORJA KEIRA KNIGHTLEY - SHTATZËNË PËR HERË TË PARË (12.12.2014)
GEORGE CLOONEY DHE E SHOQJA DUAN TË BIRËSOJNË NJË FËMIJË (11.27.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]