E Mërkurë, 06.19.2024, 01:45am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
U ZBULUA SEKRETI I ILVA TARES

E Premte, 01.16.2015, 09:27am (GMT+1)


Voal-online.ch - TIRANË - Mediat bëjnë të ditur se e fejuara e Eduard Selamit, gazetarja e Ora News Ilva Tare, është shtatzënë dhe kjo përbën një lumturi të madhe për gazetaren të cilën kjo shtatzani do ta bëjë nënë për herë të parë.

Eduard Selami ka pasur një martesë me ish Miss Buzëqeshjen e parë Shqiptare Pegi Vreto, me të cilën ka tre djem, që jetojnë në SHBA bashkë me nënën e tyre. Eduard Selami është edhe shtetas amerikan dhe ai ka jetuar për një kohë të gjatë në SHBA.

Edhe Ilva Tare vjen nga një martesë e mëparshme.


www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
BEYONCE SHTATZËNË? (01.12.2015)
ANGLI - PRINCI ENDRJU AKUZOHET SE KA KRYER MARRËDHËNIE ME NJË MINORENE (01.03.2015)
CHRIS ROCK NDAHET PAS 19 VITESH MARTESË (12.30.2014)
XHERDAN SHAQIRI - NË LIDHJE ME BUKUROSHEN DIANA AVDIU? (12.28.2014)
RITA NUK ËSHTË NDARË NGA RICKY HILL (12.22.2014)
KARDASHIAN PRANON OFERTËN 1 MILION $ TË PRINCIT SAUDIT (12.15.2014)
AKTORJA KEIRA KNIGHTLEY - SHTATZËNË PËR HERË TË PARË (12.12.2014)
GEORGE CLOONEY DHE E SHOQJA DUAN TË BIRËSOJNË NJË FËMIJË (11.27.2014)
CALVIN HARRIS - NDARJA ME RITA ORËN NJË GJË SHUMË E BUKUR, TË LARGON STRESIN (11.13.2014)
HALLE BERRY KËRKON T'IA SHKURTOJË ISH BURRIT PAGESËN PËR FËMIJËN (11.02.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]