E Martë, 07.23.2024, 11:48am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
KARDASHIAN PRANON OFERTËN 1 MILION $ TË PRINCIT SAUDIT

E Hënë, 12.15.2014, 08:47am (GMT+1)Një princ nga Arabia Saudite thuhet se i ka ofruar 1 milion dollarë Kim Kardashin-it për të kaluar një natë në festë me të. Kardashian-it i është propozuar që të udhëtojë për në Arabinë Saudite në janar, si e ftuar speciale e familjes mbretërore.

"Jam saudit dhe do të paguajë 1 milionë për një natë në Mai'", shkruan Adel Al-Otaib, raporton "Daily Mail". Propozimi është bërë përmes Instagram-it, ndërsa faqja "MediaTakeOut", raporton se oferta është pranuar nga 34-vjeçarja, e cila ka një vajzë më reperin Kanye West. Por, kjo gjë ende nuk është konfirmuar zyrtarisht.

Më parë Kardashian është paguar 500 mijë dollarë për të marrë pjesë në festë të miliarderit 81-vjeçar, Richard Lugner. Udhëtimi i Kim në Bahrejn në vitin 2012 shkaktoi protesta që kërkuar ndërhyrjen e policisë me gaz lotsjellës për të shpërndarë turmën. Lajmi ka hapur debat nëpër forume në vendet e Lindjes së Mesme.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
AKTORJA KEIRA KNIGHTLEY - SHTATZËNË PËR HERË TË PARË (12.12.2014)
GEORGE CLOONEY DHE E SHOQJA DUAN TË BIRËSOJNË NJË FËMIJË (11.27.2014)
CALVIN HARRIS - NDARJA ME RITA ORËN NJË GJË SHUMË E BUKUR, TË LARGON STRESIN (11.13.2014)
HALLE BERRY KËRKON T'IA SHKURTOJË ISH BURRIT PAGESËN PËR FËMIJËN (11.02.2014)
ASHTON KUTCHER DHE MILA KUNIS MEZI PRESIN ARDHJEN E VAJZËS SË TYRE NË JETË (09.22.2014)
DARYL HANNAH E DASHURUAR ME NEIL YOUNG (09.17.2014)
JENNIFER ANISTON DO TË BËHET NËNË - 3 MUAJSHE SHTATZËNË (09.11.2014)
SHAKIRA E KONFIRMON - PO PRES FËMIJËN E DYTË NGA PIQUE! (08.29.2014)
AGUILERA KA LINDUR NJË VAJZË (08.17.2014)
E!News - JENNIFER LAWRENCE LIDHET ME CHRIS MARTIN (08.17.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]