E Djelë, 03.03.2024, 08:57pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
CHRIS ROCK NDAHET PAS 19 VITESH MARTESË

E Martë, 12.30.2014, 07:06am (GMT+1)

 
Komediani Chris Rock duket se është pranë ndarjes nga gruaja e tij, Malaak Compton-Rock.

Për këtë ka njoftuar gruaja e tij, e cila ka kërkuar që privatësia e tyre të respektohet.

"Pas 19 vjetësh martesë, Chris dhe unë kemi vendosur të vazhdojmë në rrugë të ndara. Pasi që dihet se ky është ndryshim i madh në jetën time, fëmijët mbesin në qendër dhe mirëqenia e tyre është prioriteti im kryesor. Kërkoj sinqerisht që privatësia e tyre dhe e familjes sonë të respektohet gjatë kësaj faze të jetës", ka shkruar filantropja.

"Chris Rock ka kërkuar shkurorëzimin nga gruaja e tij, Malaak. Kjo është çështje personale dhe ai dhe Malaak do të vazhdojnë këtë proces. Ata do të jenë të fokusuar në familjen e tyre", ka thënë përfaqësuesi i komedianit.

Çifti ka dy vajza, 12-vjeçaren Lola Simeone dhe 10-vjeçaren Zahra Savannah.kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
XHERDAN SHAQIRI - NË LIDHJE ME BUKUROSHEN DIANA AVDIU? (12.28.2014)
RITA NUK ËSHTË NDARË NGA RICKY HILL (12.22.2014)
KARDASHIAN PRANON OFERTËN 1 MILION $ TË PRINCIT SAUDIT (12.15.2014)
AKTORJA KEIRA KNIGHTLEY - SHTATZËNË PËR HERË TË PARË (12.12.2014)
GEORGE CLOONEY DHE E SHOQJA DUAN TË BIRËSOJNË NJË FËMIJË (11.27.2014)
CALVIN HARRIS - NDARJA ME RITA ORËN NJË GJË SHUMË E BUKUR, TË LARGON STRESIN (11.13.2014)
HALLE BERRY KËRKON T'IA SHKURTOJË ISH BURRIT PAGESËN PËR FËMIJËN (11.02.2014)
ASHTON KUTCHER DHE MILA KUNIS MEZI PRESIN ARDHJEN E VAJZËS SË TYRE NË JETË (09.22.2014)
DARYL HANNAH E DASHURUAR ME NEIL YOUNG (09.17.2014)
JENNIFER ANISTON DO TË BËHET NËNË - 3 MUAJSHE SHTATZËNË (09.11.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]