E Martë, 04.23.2024, 02:54am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
GEORGE CLOONEY DHE E SHOQJA DUAN TË BIRËSOJNË NJË FËMIJË

E Enjte, 11.27.2014, 11:33am (GMT+1) 
LOS ANXHELOS/27/Nentor/2014 Aktori i njohur amerikan George Clooney dhe gruaja e tij, avokatja britanike, Amal Alamuddin Clooney, duan të adoptojnë një fëmijë, kanë transmetuar këtë javë tabloidet amerikane.

"Clooney dhe gruaja e tij, u martuan më  27 shtator të këtij viti dhe ata duan të adoptojnë një fëmijë nga një vend i shkatërruar prej lufte. Ata duan për të tërhequr vëmendjen ndaj vuajtjeve të jetimëve në vende të tilla që janë në luftë si Siria, përshembull", shkruan revista "Woman's day Magazine".

Tabloidi shton po ashtu se çifti ndoshta do të duan të kenë një fëmijë të birësuar, sipas modelit të çiftit tjetër të njohur të Hollivudit, Brad Pitt dhe Angelina Jolie, të cilët kanë adaptuar tre fëmijë. Clooney (53 vjeç) dhe gruaja e tij 37-vjeçare nuk kanë fëmijë nga marrëdhëniet e mëparshme.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
CALVIN HARRIS - NDARJA ME RITA ORËN NJË GJË SHUMË E BUKUR, TË LARGON STRESIN (11.13.2014)
HALLE BERRY KËRKON T'IA SHKURTOJË ISH BURRIT PAGESËN PËR FËMIJËN (11.02.2014)
ASHTON KUTCHER DHE MILA KUNIS MEZI PRESIN ARDHJEN E VAJZËS SË TYRE NË JETË (09.22.2014)
DARYL HANNAH E DASHURUAR ME NEIL YOUNG (09.17.2014)
JENNIFER ANISTON DO TË BËHET NËNË - 3 MUAJSHE SHTATZËNË (09.11.2014)
SHAKIRA E KONFIRMON - PO PRES FËMIJËN E DYTË NGA PIQUE! (08.29.2014)
AGUILERA KA LINDUR NJË VAJZË (08.17.2014)
E!News - JENNIFER LAWRENCE LIDHET ME CHRIS MARTIN (08.17.2014)
RITA ORA ENDE NUK E KA MARRË VETEN NGA NDARJA ME CALVIN HARRIS (08.09.2014)
KIM ME MBIEMËR TË RI NË PASAPORTË TË RE (08.06.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]