E Mërkurë, 06.12.2024, 03:20pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
XHERDAN SHAQIRI - NË LIDHJE ME BUKUROSHEN DIANA AVDIU?

E Djelë, 12.28.2014, 10:47am (GMT+1)

   
Një çift tjetër ka lindur në showbiz-in shqiptar. Bëhet fjalë për futbollistin me origjinë kosovare, Xherdan Shaqiri dhe modelen simpatike Diana Avdiu.

Burime pranë çiftit thonë se lojtari i kombëtares së Zvicrës dhe Diana, prej tetë muajsh komunikojnë me njëri-tjetrin. Në pamundësi për t'u takuar shpesh, për shkak edhe të obligimeve të tyre, nuk është mundur të shkrepet një foto e dy të dashuruarve.

Megjithatë, Xherdani me sa duket ka vendosur që t'i bëjë një surprizë të dashurës së zemrës, për të udhëtuar drejt SHBA-ve, ku modelja punon për momentin. Megjithatë, asnjëri prej tyre nuk ka pranuar të flas rreth kësaj marrëdhënieje.

I kontaktuar nga "Bluetooth", futbollisti ka mohuar të ketë një lidhje me supermodelen, duke thënë se nuk ka asgjë mes tij dhe Dianës. Por miqtë e përbashkët pohojnë se ndjenja mes dy të rinjve sa vjen e bëhet më e fortë dhe shumë shpejt nëpër mediat do të qarkullojnë dhe fotot e para të tyre.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
RITA NUK ËSHTË NDARË NGA RICKY HILL (12.22.2014)
KARDASHIAN PRANON OFERTËN 1 MILION $ TË PRINCIT SAUDIT (12.15.2014)
AKTORJA KEIRA KNIGHTLEY - SHTATZËNË PËR HERË TË PARË (12.12.2014)
GEORGE CLOONEY DHE E SHOQJA DUAN TË BIRËSOJNË NJË FËMIJË (11.27.2014)
CALVIN HARRIS - NDARJA ME RITA ORËN NJË GJË SHUMË E BUKUR, TË LARGON STRESIN (11.13.2014)
HALLE BERRY KËRKON T'IA SHKURTOJË ISH BURRIT PAGESËN PËR FËMIJËN (11.02.2014)
ASHTON KUTCHER DHE MILA KUNIS MEZI PRESIN ARDHJEN E VAJZËS SË TYRE NË JETË (09.22.2014)
DARYL HANNAH E DASHURUAR ME NEIL YOUNG (09.17.2014)
JENNIFER ANISTON DO TË BËHET NËNË - 3 MUAJSHE SHTATZËNË (09.11.2014)
SHAKIRA E KONFIRMON - PO PRES FËMIJËN E DYTË NGA PIQUE! (08.29.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]