E Hënë, 04.22.2024, 05:56pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
TIMBERLAKE DHE BIEL PRESIN FËMIJËN E PARË

E Djelë, 02.01.2015, 11:51am (GMT+1)

  
Këngëtari Justin Timberlake ka konfirmuar se gruaja e tij Jessica Biel është shtatzënë me fëmijën e tyre të parë.

Krijuesi i hitit "What Goes Around Comes Around" ka publikuar një fotografi në të cilën shihej duke puthur barkun e Bielit derisa ka falënderuar të gjithë për ditëlindjen e tij.

"Faleminderit të gjithëve për urimet! Këtë vit, do të marrë dhuratën më të mirë ndonjëherë. Mezi po pres", ka shkruar ai.

Spekulimet për shtatzëninë e Bielit u përhapën muaj më parë, megjithëse deri më tani çifti nuk kishte folur rreth kësaj çështje.

Çifti është së bashku nga viti 2007 dhe pas katër vjetëve ata u fejuan. Biel dhe Timberlake u martuan në tetor të vitit 2012.kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
DICAPRIO - MË I MIRI I DASHNORËVE QË RIHANNA KA PASUR (01.26.2015)
KIM KARDASHIAN PËR KËNGËTARIN SHQIPTAR - SA I ËMBËL! (01.24.2015)
U ZBULUA SEKRETI I ILVA TARES (01.16.2015)
BEYONCE SHTATZËNË? (01.12.2015)
ANGLI - PRINCI ENDRJU AKUZOHET SE KA KRYER MARRËDHËNIE ME NJË MINORENE (01.03.2015)
CHRIS ROCK NDAHET PAS 19 VITESH MARTESË (12.30.2014)
XHERDAN SHAQIRI - NË LIDHJE ME BUKUROSHEN DIANA AVDIU? (12.28.2014)
RITA NUK ËSHTË NDARË NGA RICKY HILL (12.22.2014)
KARDASHIAN PRANON OFERTËN 1 MILION $ TË PRINCIT SAUDIT (12.15.2014)
AKTORJA KEIRA KNIGHTLEY - SHTATZËNË PËR HERË TË PARË (12.12.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]