E Djelë, 03.03.2024, 01:46pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
ARRESTOHET PRAP KËNGËTARI DMX

E Mërkurë, 08.21.2013, 06:34pm

CHRIS BROWN PAJTOHET TA PLOTËSOJË PUNËN PËR KOMUNITETIN

E Djelë, 08.18.2013, 03:26pm

Voal-online - LOS ANXHELOS (Reuters) - Këngëtari R&B, Chris Brown, para gjyqtarit të tij në Los Anxhelos të premten u pajtua të bëjë edhe 1000 orë të tjera punë për komunitetin të cilat i kishin mbetur

KRISTEN STEWART DHE ROBERT PATTINSON PËRSËRI ÇIFT?

E Premte, 08.09.2013, 07:47am

Voal-online - Robert Pattinson dhe Kristen Stewart janë parë së bashku përsëri. Pas ndarjes në maj të yjeve të 'Twilight', duke i dhënë fund fejesës katërvjeçare, Stewart është parë duke dalë nga apartamenti

RAPERI 50 CENT MUND TË DËNOHET DERI ME PESË VJET BURG

E Hënë, 08.05.2013, 04:02pm

New York Times - GRUAJA E RUPER MURDOCH MERR AVOKAT TË RI NË RASTIN E DIVORCIT

E Martë, 07.30.2013, 09:19am

Voal-online - NEW YORK (Reuters) - Gruaja e shefit ekzekutiv të News Corp Rupert Murdoch, Wendi Murdoch, ka marrë avokatë të ri
VANESSA PARADIS - ME JOHNY DEPP KA MARRË FUND, NUK PENDOHEM PËR ASGJË

E Mërkurë, 07.17.2013, 10:04am

Voal-online - ''Nëse bëj një bilanc të 40 viteve të mia të para, kam vetëm urime për veten time
HALLE BERRY DHE OLIVIER MARTINEZ MARTOHEN NË FRANCË

E Hënë, 07.15.2013, 06:15am

Voal-online - NEW YORK (Reuters) - Aktorja amerikane Halle Berry dhe aktori francez Olivier Martinez u martuan në fundjavë në Francë
HALLE BERRY DHE OLIVIER MARTINEZ - GATI PËR MARTESË!

E Enjte, 07.11.2013, 04:01pm

Voal-online - Halle Berry e Olivier Martinez janë gati të thonë "po!" Çifti, që e shpalli fejesë në 2012, është duke planifikuar të martohet këtë fundjavë
CHARLOTTE CASIRAGHI PRET NJË FËMIJË

E Shtunë, 07.06.2013, 08:11pm


Voal-online - MONTEKARLO - Charlotte Casiraghi është shtatzënë:
KËNGËTARJA JESSICA SIMPSON SJELL NË JETË NJË DJALË

E Hënë, 07.01.2013, 04:19pm

Voal-online - NEW YORK (Reuters) - Këngëtarja dhe dizajnerja e modës Jessica Simpson solli në jetë fëmijën e saj të dytë, një djalë me emrin Ace Knute
  » REGJISORI GEORGE LUKAS MARTOHET ME TË FEJUARËN E TIJ TË SHUMË VITEVE
  » BERLUSCONI U SHPALL FAJTOR PËR RASTIN ME MINORENEN
  » MADONNA - JAM NËNË STRIKTE, VAJZËS SAPO I BLEVA iPHONE, DJALI NUK KA CELULAR
  » GJYKATA FRANCEZE E DËNON AKTORIN DEPARDIEU ME 3000 EURO GJOBË
  » RUPERT MURDOCH DIVORCOHET NGA E SHOQJA - BUKUROSHJA WENDI DENG (Fotogaleri)
  » CENSURË PËR SHKAK TË SHAKASË MBI DIVORCIN E PUTINIT
  » J LO DO TË MARTOHET ME CASPER SMART
  » PATTINSON-STEWART, MBARON LOVE STORYAjo organizon festën e ditëlindjes, ai nuk vjen
  » A ËSHTË BEYONCÉ PËRSËRI SHTATZËNË?
  » LINDSAY LOHAN HYN NË QENDËR REHABILITIMI 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]