E Djelë, 03.03.2024, 02:57pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
FESTË E TRALLISUR - RITA ORA E PRET VITIN E RI NË LAS VEGAS (Lajm dhe fotogaleri)

E Premte, 01.03.2014, 11:01am

Voal-online - Në shenjë të arritjeve të shumta gjatë vitit 2013, këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, ka vendosur ta presë Vitin e Ri 2014 në

ISH GRUAJA E RUPERT MURDOCH, WENDY DANG - MË KA ZËNË QYMYRI ME TONY BLAIRIN

E Hënë, 12.02.2013, 11:58am

Voal-online - LONDËRA - Ekziston një shënim sekret i bërë nga ish gruaja e Rupert Murdoch, Wendy Deng, ku ajo tregon se e ka zënë "qymyri" me

Daily Star - RITA ORA ËSHTË 7ZËNË

E Djelë, 11.24.2013, 03:37pm

LONDËR - Pak ditë pasi këngëtarja Rita Ora përfundoi në spital në gjendje të fikëti, mediat botërore kanë hedhur dyshime mbi një shtatzani të
AKTORJA QË IU VARDIS ALEC BALDWINIT DËNOHET ME BURG

E Premte, 11.15.2013, 03:18pm

Voal-online - (Reuters) - Një aktore amatore kanadeze e akuzuar se i është vardisur aktorit të famshëm Alec Baldwin u dënua me 210 ditë burg
TOM CRUISE E MBRON VETEN - NUK E BRAKTISA SURIN PAS DIVORCIT

E Enjte, 11.07.2013, 09:53am

Voal-online - Në dokumentet gjyqësore, Tom Cruise flet kundër përfoljeve se ai "braktisi" vajzën e tij Suri pas divorci të tij nga Katie Holmes

BERLUSCONI MARTOHET ME 28 VJEÇAREN NË NJË CEREMONI SEKRETE!

E Premte, 11.01.2013, 09:29am

ORLANDO BLOOM NDAHET NGA MIRANDA KERR

E Premte, 10.25.2013, 12:59pm

KIM KARDASHIAN E KANYE WEST NUK DO TË MARTOHEN

E Shtunë, 10.19.2013, 05:01pm

Voal-online - Kim Kardashian e Kanye West, prindër të një fëmijë që nga qershori, kanë shpallur se nuk do të martohen
Vanity Fair, MIA FARROW HAP ZEMRËN - IM BIR NDOSHTA ËSHTË I SINATRËS

E Enjte, 10.03.2013, 03:47pm

Voal-online - NEW YORK - Frank Sinatra e jo Woody Allen është baba i djalit të Mia Farrowt, Ronan?
PEOPLE, MICHAEL DOUGLAS DHE CATHERINE ZETA-JONES NUK JANË 'PRAPË BASHKË'

E Mërkurë, 10.02.2013, 11:43am

Voal-online - Ndërsa ende ekzistojnë shpresa që Michael Douglas e Catherine Zeta-Jones të ribashkohen, çifti është duke i dhënë vetes kohë. "Ata nuk janë prapë bashkë," tha një burim
  » Vanity Fair, FRANCESCA - ISHA MINORENE KUR MË SHKREPI NË KOKË BERLUSCONIN
  » RICHARD GERE NDAHET NGA GRUAJA E DYTË PAS 11 VITESH MARTESË
  » GEORGE SOROS MARTOHET PËR TË TRETËN HERË
  » MILEY CYRUS DHE LIAM HEMSWORTH NDAHEN PAS KATËR VITESH FEJESE
  » DEMI MOORE NË DASHURI ME BABAIN E ISH TË DASHURIT?
  » OPRAH WINFREY - TMERRI IM MË I MADH JANË BALONAT
  » KIM KARDASHIAN PËRSËRI BIONDE
  » Sunday People, PIPPA MIDDLETON MARTOHET NË PRANVERË - ME TË FEJUARIN BANKIER SEKRET
  » MICHAEL DOUGLAS DHE CATHERINE ZETA-JONES SË SHPEJTI DO TË DIVORCOHEN
  » VICTORIA BECKHAM - JA PSE UNË NUK QESH 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]