E Shtunë, 03.02.2024, 01:17am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
FLORI MUMAJESI PADIT NË GJYKATË ISH TË DASHURËN SONI MALAJ

E Hënë, 04.28.2014, 06:39am

TOM CRUISE SËRISH I DASHURUAR - KËSAJ HERE ME ARTISTEN LAURA PEPON

E Djelë, 04.20.2014, 04:29pm

CAMPBELL DHE FASSBENDER - DASHURI ME SHIKIM TË PARË?

E Hënë, 04.07.2014, 12:05pm

KINË - AKTORI TRADHTON BASHKËSHORTEN, FALJA NË TWITTER THYEN REKORD KOMENTESH

E Enjte, 04.03.2014, 05:27pm

ANGELINA JOLIE DHE CHARLIZE THERON - URRJEJTJE E NDËSJELLËT

E Premte, 03.28.2014, 08:39am

JENNIFER LOPEZ - ALBUMET DHE DASHURITË E MIA

E Hënë, 03.24.2014, 05:34pm

DAVID GUETTA DIVORCOHET PAS 22 VITE MARTESE

E Djelë, 03.23.2014, 04:54pm

CHARLIZE THERON - E BUKUR, POR JO PREJ PASTIKE

E Premte, 03.21.2014, 04:26pm

CHRIS BROWN PRANGOSET SËRISH - SHKELI LIRIMIN ME KUSHT

E Shtunë, 03.15.2014, 09:57am

ZBARDHET LISTA E 36 TË DASHURVE TË LINDSAY LOHAN

E Enjte, 03.13.2014, 10:21am

  » HARRY DHE CRESSY SË SHPEJTI DOTË FEJOHEN
  » KËNGËTARI ROBIN THICKE NDAHET NGA E SHOQJA AKTORE PAULA PATTON
  » FEJOHET ME TË DASHURIN CHRISTINA AGUILERA
  » BOKSIERI SHQIPTAR - LIDHJE ME MIS GJERMANINË
  » KEIRA KNGHTELY FRIKËSOHET NGA ANOREKSIA
  » New York Times, DYLAN FARROW - WOODY ALLEN ABUZOI ME MUA KUR ISHA 7 VJEÇE
  » ANGELA MARTINI - NË LIDHJE ME LEDRI VULËN
  » AKUZA NDAJ KËNGËTARIT JUSTIN BIEBER NË KANADA
  » ARRESTOHET KËNGËTARI JUSTIN BIEBER
  » PAS NDARJES NGA VANESA - DEPP BËN PUBLIKE LIDHJEN E RE 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]