E Enjte, 04.25.2024, 01:19am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
CATHERINE ZETA-JONES NË SPITAL PËR SHQETËSIME MANIAKODEPRESIVE

E Martë, 04.30.2013, 02:19pm

Voal-online - LOS ANXHELOS - Catherine Zeta-Jones është shtruar në një klinikë të specializuar
MICHAEL JORDAN MARTOHET ME MODELEN YVETTE PRIETO (Lajm dhe fotogaleri)

E Djelë, 04.28.2013, 08:23am

Voal-online - PALM BEACH - Pas pesë vjet bashkëjetese, ish ylli i NBA Michael Jordan, 50 vjeç
REESE WITHERSPOON ARRESTOHET - PENGOI ARRESTIMIN E TË SHOQIT

E Hënë, 04.22.2013, 09:43am

Voal-online - Reese Witherspoon, aktore amerikane fituese e çmimit Oskar, është arrestuar në Xhorxha, SHBA
KIM KARDASHIAN DHE KRIS HUMPHRIES PAJTOHEN PËR DIVORCIN PA SHKUAR NË GJYQ

E Shtunë, 04.20.2013, 09:33am

Voal-online - LOS ANXHELOS (Reuters) - Aktorja yll e reality television Kim Kardashian dhe lojtari i basketbollit i NBA Kris Humphries
TIGER E TRADHTON EDHE TË DASHURËN E RE LINDSEY?
E me kë? Me Elin Nordegren

E Hënë, 04.08.2013, 10:10am

ANGELINA JOLIE TAKOHET FSHEHTAS ME BILLY BOB?

E Premte, 04.05.2013, 02:30pm

LINDSAY LOHAN ËSHTË APO NUK ËSHTË SHTATZËNË?

E Martë, 04.02.2013, 04:17pm

Voal-online - LOS ANXHELOS - Mjaftuan tri fjalë në Twitter "është zyrtarisht shtatzënë" që lajmi të pushtojë botën
FRANÇOIS HOLLAND ME NJË 'DASHNORE TË RE'? - AKTORJA JULIE GAYET DENONCON PËR 'DHUNIM PRIVATËSIE'

E Premte, 03.29.2013, 09:19am

Voal-online - "Julie Gayet dashnore e presidentit francez Francois Hollande", por në moment janë vetëm thashetheme që vërshojnë në internet gjatë ditëve të fundit
SELENA GOMEZ PO E GËZON JETËN EDHE PA JUSTIN BIEBERIN

E Djelë, 03.24.2013, 04:03pm

SHARON STONE NË GJYQ MË 30 KORRIK - DENONCUAR NGA NJË RRITËSE FËMIJËSH FILIPINASE

E Hënë, 03.18.2013, 09:26am

Voal-online - WASHINGTON - Telashe me drejtësinë për Sharon Stone:
  » MARTOHET ALISON EASTWOOD, E BIJA E CLINT EASTWOOD
  » RIHANNA - DUA NJË FËMIJË ME CHRIS BROWN
  » JANET JACKSON THOTË SE U MARTUA ME MILIARDIERIN NGA KATARI
  » CHRISTINA APPLEGATE MARTOHET ME MUZIKANIN MARTYN LENOBLE
  » ÇIFTI I HOLLYWOODIT DIANE LANE DHE JOSH BROLIN DIVORCOHEN PAS 8 VITESH MARTESE
  » KËNGËTARJA FERGIE THOTË SE AJO DHE AKTORI JOSH DUHAMEL PRESIN FËMIJË
  » GJYQI PËR DIVORCIN KARDASHIAN-HUMPHRIES DO TË JETË NË MAJ
  » TIGER WOODS DHE LINDSEY VONN GJITHNJË E MË TË DASHURUARSkiatorja e ka paraqitur golfistin në familje
  » LADY GAGA KA DHEMBJE TË KYÇEVE - I SHTYN SHFAQJET
  » ALEC BALDWIN PRET FËMIJË ME GRUAN E RE 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]