E Djelë, 03.03.2024, 02:56pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
BEYONCE E JAY Z NUK JANË NDARË - BASHKË NË TEATËR

E Hënë, 06.16.2014, 04:26pm

KELLY CLARKSON BËHET NËNË

E Hënë, 06.16.2014, 04:08pm

ANGELINA JOLIE IA NDALON BRAD PITTIT TAKIMET ME UMA THURMANIN DHE QUENTIN TARANTINON

E Hënë, 06.16.2014, 03:56pm

NDAHET NGA BANDERAS - GRIFFITH KËRKON KUJDESTARINË E QENVE

E Hënë, 06.16.2014, 07:49am

TIRANË - RRAHJE MES 'GOCAVE'

E Shtunë, 06.14.2014, 10:00pm

CASEY COHEN THOTË SE S'KA FJETUR ME JAY Z

E Premte, 06.13.2014, 09:28am

KELLY ROWLAND SHTATZANË

E Premte, 06.13.2014, 09:11am

PAS NDARJES ME CALVIN HARRIS - RITA ORA SHOQËROHET ME SHOKUN E JUSTIN BIEBER

E Mërkurë, 06.11.2014, 05:03pm

JUSTINI FAJTOR PËR NDARJEN E RITËS ME CALVININ

E Hënë, 06.09.2014, 08:03am

MICK JAGGER GJEN TË DASHUR TË RE

E Djelë, 06.08.2014, 02:26pm

  » NDAHEN RITA ORA DHE CALVIN HARRIS!
  » ANTONIO BANDERAS DHE MELAINIE GRIFITH NDAHEN PAS 18 VITESH MARTESË
  » ADAM LEVINE I JEP FUND BEQARISË
  » KATIE PRICE - NUK E KAM MERITUAR TRADHTINË E BURRIT
  » US Weekly - UMA THURMAN MË SHUMË SE MUZË PËR QUENTIN TARANTINON
  » 'STAR' - DIVORCI QË KUSHTON 225 MILIONË DOLLARË
  » RITA ORA - KAM EMOCIONE KUR I SHPREH DASHURINË CALVIN HARRISIT
  » 'OK' - KATE SHTATZËNË ME DY BINJAKË
  » SHTYPI BRITANIK - GEORGE CLOONEY MARTOHET MË 12 SHTATORNdoshta ceremonia intime zhvillohet në Liqenin e Komos, ku e ka shtëpinë
  » PSE U NDANË PRINC HARRY DHE CRESSIDA BONAS 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]