E Premte, 03.01.2024, 02:27am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
TRANSFORMIMI I AKTORIT JOHNNY DEEP

E Premte, 07.25.2014, 08:35am (GMT+1)Cilësohet si një ndër aktorët më seks simbol i hollivudit por në rolin e ri "˜Black Mass' ai pothuajse nuk njihet fare. Johnny Depp shfaqet me bark, dhëmbë të thyer e me flokë të rëna, në rolin e Whitey Bugler, një gangster i Bostonit dhe një ndër më të kërkuarit nga FBI-ja.

Me këtë transfrmim duket se rrezikon imazhin e mashkullit me të me të dëshiruar në hollivud por duket se të fejuarës së tij Amber Heard i pëlqen kështu.
Filmi "˜Black Mass'pritet të dalë në 8 shtator të vitit 2015.


www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
JLO SOT 45 - SI 25 (Tekst dhe fotogaleri) (07.24.2014)
TRE VJET NGA VDEKJA E AMY WINEHOUSE (07.23.2014)
VDIQ AKTORI JAMES GARNER (07.20.2014)
VDIQ MUZIKANTI MË JETËGJATË I JAZZ-it (07.20.2014)
GJATË NJË TURNEU NË ZVICËR - NDËRRON JETË LEGJENDA E KITARËS JOHNY WINTER (07.17.2014)
DOKUMENTARI 'CITIZEN KOCH' (07.14.2014)
VDIQ TOMMY RAMONE - BATERISTI I 'THE RAMONES' (07.12.2014)
WATSON - AMBASADORE E VULLNETIT TË MIRË E OKB-së (07.09.2014)
GARTH BROOKS SHKAKTON POLEMIKA NË IRLANDË (07.09.2014)
LAMTUMIRË LOUIS ZAMPERINI - HEROI I FUNDIT I ANGELINA JOLIEProtagonisti i vërtetë i 'Unbrokën' vdiq nga pneumonia në moshën 97 vjeçare (07.06.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]