E Djelë, 03.03.2024, 02:38pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
LAJMI I FUNDIT
 
ALSAT - LISTA E TË ARRESTUARVE NGA POLICIA MAQEDONASE PËRLESHJEVE

E Hënë, 05.11.2015, 05:19pm

LIGA QYTETARE SHQIPTARO-AMERIKANE KËRKON DORËHEQJEN E PETRIT SELIMIT

E Hënë, 05.11.2015, 05:14pm

MEDIAT E SERBISË - NESËR FILLON LUFTA E VËRTETË NË MAQEDONI

E Hënë, 05.11.2015, 03:59pm

JAHJAGA E MUSTAFA - KËRKOHET HETIM TRANSPARENT DHE I BESUESHËM

E Hënë, 05.11.2015, 02:19pm

MAJORI SERB - KUMANOVA DO TË BËHET SI VUKOVARI, SHKUPI SI HIROSHIMA!

E Hënë, 05.11.2015, 12:39pm

LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKE
Fërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”

E Hënë, 05.11.2015, 12:28pm
Ish-ministri i Jashtëm i Maqedonisë, Lubomir Fërçkoski, ka analizuar për Radion Evropa e Lirë zhvillimet në Maqedoni, veçmas prapavijën e konfliktit të armatosur në Kumanovë, dhe ka akuzuar Qeverinë në Shkup për nxitje të tensioneve etnike. Ai thotë se e gjitha është çështje e brendshme e Maqedonisë dhe se nuk ka të bëjë asgjë me fqinjët
TENSIONE NË TETOVË - HELIKOPTERËT PO FLUTUROJNË MBI FSHATRAT E MALËSISË!

E Hënë, 05.11.2015, 12:17pm

KËTO JANË DHJETË DYSHIMET PËR AKSIONIN POLICOR NË KUMANOVË

E Hënë, 05.11.2015, 12:12pm

FOTOJA NGA KUMANOVA QË PO QARKULLON NË RRJETET SOCIALE

E Hënë, 05.11.2015, 12:07pm

SERBIA NGRE NIVELIN E GATISHMËRISË LUFTARAKE

E Hënë, 05.11.2015, 11:08am

  » HOMOLOGU BULLGAR E KËSHILLON GRUEVSKIN TË JAPË DORËHEQJE
  » BANORËT E KUMANOVËS PYESIN - KU JANË BDI DHE AHMETI?!
  » MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
  » KUMANOVË - LIROHET EKIPI I ARRESTUAR I 'KOHËS DITORE'
  » PRESHEVA HAP SHËRBIMIN EMERGJENT PËR REFUGJATËT NGA KUMANOVA
  » EPILOGU I PËRLESHJEVE NË KUMANOVË - 22 TË VRARË
  » SHUMË PAQARTËSI PËR BANORËT E LAGJES SË TRIMAVE
  » DY HERË MË PAK INVESTIME TË HUAJA NË KOSOVË
  » MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË
  » BORXHI I KOSOVËS - MBI 1,73 MILIARDË EURO 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]