E Djelë, 06.23.2024, 03:48pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
PERSONAZH
 
ASAD - NGA ARMIK NË MIK?

E Enjte, 02.12.2015, 06:59pm

DËNOHET KREU I NJË GRUPI TERRORIST NË BELGJIKË

E Mërkurë, 02.11.2015, 04:26pm

UASHINGTONI KONFIRMON VDEKJES E AMERIKANES - PENG I ISIS

E Mërkurë, 02.11.2015, 07:29am

ZVONKO VESELINOVIQ - DIKUR I SHUMËKËRKUAR, SOT I LIRË

E Martë, 02.10.2015, 07:28pm

QENIT 'MEDO' I NDALOHET TË LEHË

E Martë, 02.10.2015, 07:25pm

DISKREDITIMI I POHIMEVE TË BRIAN WILLIAMS RREZIKON KARRIERËN E TIJ

E Martë, 02.10.2015, 07:21pm

ISH SHEFI I FMNsë DËSHMON NË RASTIN KUNDËR TIJ

E Martë, 02.10.2015, 04:14pm

JOSIPOVIQ DEKOROI EJUP GANIQIN

E Hënë, 02.09.2015, 10:03pm

GAZETARI AUSTRALIAN PETER GRESTE ARRIN NË SHTËPINË E TIJ

E Enjte, 02.05.2015, 12:13pm

The Times - FJALËT E FUNDIT TË ESAT PASHË TOPTANIT NË PARIS, 1920

E Enjte, 02.05.2015, 09:40am

  » SKANDALI NË ARGJENTINË
  » LEXOJENI KËTË HISTORI - NICHOLAS WINTON, SCHINDLERI BRITANIK QË SHPËTOI 669 FËMIJË
  » RICHARD VON WEIZSÄCKER - PRESIDENTI I PËRJETSHËM
  » NIS GJYKIMI I ISH SHEFIT TË FMN-së
  » MANTELI I NAPOLEONIT EKSPOZOHET NË LONDËR
  » PETICION PËR LIRIMIN E RUSES SË AKUZUAR PËR TRADHTI
  » KUSH ËSHTË SERGIO MATTARELLA, PRESIDENTI I 12-të I SAPOZGJEDHUR I ITALISËNga PRIMO DI NICOLA, ANTONIO PITONI, Il fatto Quotidiano
  » RUSIA ZGJERON AKUZAT NDAJ PILOTES UKRAINASE
  » GJENDET VAJZA E PRESIDENTIT PUTIN
  » GAZETARI SEYMUR HEZI DËNOHET ME 5 VJET BURG 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 
Lajme Aktuale

Poetesha që ka zgjedhur Obama

 
VOAL
[Shko lart]