E Mërkurë, 06.12.2024, 11:09pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
PERSONAZH
 
AKTIVISTI PRO-UKRAINAS REAGON PAS SHFAQJES SË SOPRANOS RUSE

E Premte, 01.30.2015, 10:25pm

NJË GRUA RUSE BURGOSET PËR TRADHTI

E Enjte, 01.29.2015, 06:59pm

GORBACHEV - MUND TË NDODHË 'LUFTA E NXEHTË'

E Enjte, 01.29.2015, 06:55pm

KUSH ËSHTË PANOS KAMENAS DHE GREKËT E PAVARUR?

E Mërkurë, 01.28.2015, 12:32pm

EMËROHET PESHKOPJA E PARË FEMËR NË ANGLI

E Hënë, 01.26.2015, 09:01pm

NDAHET NGA JETA KËNGËTARI DEMIS ROUSSOS

E Hënë, 01.26.2015, 03:15pm

LIROHEN NGA BURGU DY DJEMTË E HOSNI MUBARAKUT

E Hënë, 01.26.2015, 01:23pm

RUSIA REFUZON LIRIMIN E PILOTES NADIYA SAVCHENKO

E Hënë, 01.26.2015, 01:19pm

KUJTIME NGA AUSCHVITZI - 'KAM REFUZUAR TË VDES'

E Hënë, 01.26.2015, 10:51am

MEDIAT - VRITET KOMANDANTI I SHQIPTARËVE NË SIRI LAVDRIM MUHAXHERI

E Hënë, 01.26.2015, 10:48am

  » CILI ËSHTË ALEXIS TSIPRAS?
  » SHKUP - ARRESTOHET ISH SHEFI I SHËRBIMIT SEKRET SHTETËROR
  » 50 VJET NGA VDEKJA E CHURCHILLIT
  » NDAHET NGA JETA MBRETI I ARABISË SAUDITE
  » RRËNQETHËSE - 87 VJEÇARI QË I SHPËTOI HOLOKAUSTIT PËRSHËNDET SHPËTIMTARIN E TIJ
  » PLAGOSET RËNDË LIDERI I ISIS-it ABU BAKR AL BAGHDADI
  » PAPA - 'FAMILJET E MËDHA JANË DHURATË E ZOTIT'
  » DITA E MARTIN LUTHER KINGUT
  » KAZAKISTAN - KRYEREDAKTORJA NË GREVË URIE
  » RUSI - ANTIFASHISTËT E PËRKUJTOJNË AVOKATIN DHE GAZETAREN E VRARË 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 
Lajme Aktuale

Poetesha që ka zgjedhur Obama

 
VOAL
[Shko lart]