E Djelë, 06.23.2024, 03:02pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
PERSONAZH
 
TSARNAEV SHPALLET FAJTOR PËR SULMIN NË MARATONËN E BOSTONIT

E Enjte, 04.09.2015, 06:47am

TSARNAEV - FAJTOR PËR SULMIN NË MARATONËN E BOSTONIT

E Mërkurë, 04.08.2015, 07:53pm

JETA SEKRETE E MULLAH OMARIT

E Mërkurë, 04.08.2015, 10:00am

TSIPRAS NË MOSKË - TEK PUTINI

E Mërkurë, 04.08.2015, 08:01am

SENATORI RAND PAUL SHPALL AMBICJET PËR PRESIDENT

E Martë, 04.07.2015, 05:49pm

RUSI - PËRKUJTOHET UDHËHEQËSI I VRARË I OPOZITËS NEMTSOV

E Martë, 04.07.2015, 05:45pm

SHTROHET NË SPITAL B. B. KING

E Martë, 04.07.2015, 03:44pm

VENDOSET ILEGALISHT NË NJU JORK BUSTI I EDWARD SNOWDENIT

E Martë, 04.07.2015, 03:40pm

RASTI MENENDEZ DHE NDIKIMI I TIJ NË POLITIKËN AMERIKANE

E Hënë, 04.06.2015, 02:59pm

HELMUT KOLI VLERËSOHET BURRË I SHQUAR SHTETI

E Djelë, 04.05.2015, 05:38pm

  » BISMARKU - 'KANCELARI I HEKURT' I GJERMANISË
  » ANDREAS LUBITZ - ANTROPOLIGJIA E NJË PILOTI VRASËSNga GIORGIO FABRETTI, antropolog i historisë dhe arkeologjisë
  » NANCIE ATWELL - MËSUESJA MË E MIRË NË BOTËMësuesja amerikane Nancie Atwell fiton çmimin Global Teacher. 1 milion dollarët që shoqërojnë çmimin ajo ia dhuron shkollës së saj
  » KËRCËNOHET DREJTORI I BBC - TONY HALL
  » POLICI QË VRAU FOTOGRAFEN E ASSOCIATED PRESS, DËNOHET ME 20 VJET BURG
  » VAJZA E PRESIDENTIT TË UZBEKISTANIT - SHANTAZH MILIARDIER KOMPANIVE TË TELEKOMUNIKACIONIT
  » VDIQ THEMELUESI I SINGAPORIT
  » TED CRUZ SHPALLI KANDIDATURËN PËR PRESIDENT TË SHBA
  » SERGIO MATTARELLA - VRASJA E VËLLAIT MË SHTYU DREJT POLITIKËS  Presidenti italian rrëfen për herë të parë vrasjen e vëllait të tij nga mafia dhe vendimin për t'iu futur politikës
  » MICHELLE OBAMA EDHE NË KAMBOXHIA PËR TË PROMOVUAR SHKOLLIMIN 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 
Lajme Aktuale

Poetesha që ka zgjedhur Obama

 
VOAL
[Shko lart]