E Djelë, 06.23.2024, 03:06pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
LOJËRAT OLIMPIKE 2022

E Shtunë, 10.11.2014, 03:42pm

MINSK - DHJETËRA SIMPATIZUES TË SPORTIT ARRESTOHEN PËR SHKAK TË PUTINIT

E Premte, 10.10.2014, 02:36pm

LËNDOHET RËNDË VOZITËSI I FORMULA 1

E Hënë, 10.06.2014, 09:08am

DE BIAZI - PËRQËNDRIM TEK DANIMARKA, PASTAJ SERBIA

E Djelë, 10.05.2014, 02:51pm

MESI NË GJYQ PËR EVAZION FISKAL

E Premte, 10.03.2014, 03:15pm

KOSOVË - HULIGANIZMI PO E PRISH IMAZHIN E FUTBOLLIT

E Hënë, 09.29.2014, 03:29pm

KIMETTO - REKORD BOTËROR NË MARATONËN E BERLINIT

E Djelë, 09.28.2014, 02:38pm

FSHF PUBLIKON ÇMIMET E BILETAVE PËR NDESHJEN SHQIPËRI-DANIMARKË

E Mërkurë, 09.24.2014, 07:41am

REFIK HALILI IU KËRKON FALJE TIFOZËVE TË VLLAZNISË DHE GJITHË SHKODRËS

E Mërkurë, 09.17.2014, 12:13pm

FILLON LIGA E KAMPIONËVE

E Martë, 09.16.2014, 04:19pm
  » FIFA - JEROME CHAMPAGNE GARON KUNDËR SEP BLATTERIT
  » BOKSIERI BRITANIK NË GJENDJE KRITIKE
  » SHBA - FITUESE E KUPËS BOTËRORE NË BASKETBOLL
  » BOKS - TAKIMI KLITSCHKO-PULEV SHTYHET PËR 15 NËNTOR
  » MAJLINDA KELMENDI SËRISH KAMPIONE E BOTËS
  » HAMILTON THOTË SE ROSBERG E GODITI ME QËLLIM
  » UEFA - NUK DO TË NJIHEN NDESHJET E EKIPEVE TË KRIMESË NË RUSI
  » KOMERCIALIZIMI I BUNDESLIGËS
  » ADNAN JANUZAJ - E NDJEJ PRESIONIN QË MË JEP FANELLA E TË MADHIT GIGS
  » SHKËLZEN GASHI SHËNON SËRISH PËR BAZELIN - 4 GOLA NË 6 NDESHJE 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]