E Djelë, 06.23.2024, 04:15pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
FRANCË - TRUPI I ALNPINISTIT U GJET PAS 32 VITESH

E Enjte, 07.10.2014, 02:33pm

BOTËROR I NGRITUR MBI GËNJESHTRA
Nga JIM WHITE, The Guardian

E Enjte, 07.10.2014, 10:45am

ARGJENTINA DEL NË FINALE

E Enjte, 07.10.2014, 09:21am

LOTËT E BRAZILIT - BLOG NGA ELIDA BUÇPAPAJ

E Mërkurë, 07.09.2014, 01:25pm

BRAZILIANËT KËRKESË ZYRTARE PAPËS - MOS E BEKO ARGJENTINËN!

E Martë, 07.08.2014, 08:30pm

GJYSMËFINALJA E BOTËRORIT - BRAZILIT TANI I LEJOHET TË HUMBASË

E Martë, 07.08.2014, 03:10pm

FUTBOLL - GJYSMËFINALJA E PARË, BRAZIL-GJERMANI

E Martë, 07.08.2014, 02:22pm

VETËM KRUL E DINTE PËR ZEVENDËSIMIN

E Djelë, 07.06.2014, 02:50pm

PELE - DO TË FITOJMË EDHE PA NEYMAR, MOS HARRONI SE BRAZILI FITOI KUPËN E BOTËS PA MUA MË 1962

E Djelë, 07.06.2014, 09:54am

ARGJENTINA DHE HOLLANDA NË GJYSËMFINALE

E Djelë, 07.06.2014, 06:30am

  » BRAZIL 2014 - PËR NEYMAR BOTËRORI KA PËRFUNDUAR
  » GJERMANIA MUND FRANCËN 1-0 NË ÇEREKFINALE
  » BRAZILI - PLOT 39 VJET PA HUMBUR NË SHTËPINË E VET
  » NDESHJET E BOTËRORIT 2014 FILLOJNË SOT
  » NDIKIMI SOCIOEKONOMIK I BOTËRORIT 2014
  » BRAZIL 2014 - FUTBOLLISTËT QAJNË TEPËR, SCOLARI THËRRET PSIKOLOGEN
  » TALENTET E BOTËRORIT 2014
  » FRANCA DHE GJERMANIA - NË ÇEREKFINALE
  » ADNAN JANUZAJ I PREMTON BESNIKËRI PËRJETË KOMBËTARES BELGE
  » FTESA E HAJVALISË PËR SUAREZIN BËN JEHONË NË BOTË 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]