E Djelë, 06.23.2024, 03:40pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
EKIPI I ËNDRRAVE TË BASKETBOLLIT E ANULON VIZITËN NË AFRIKË

E Shtunë, 08.16.2014, 05:28pm

MUSTAFI KUSHTON 50 MILIONË EURO

E Djelë, 08.10.2014, 02:07pm

SHAH - BETEJË E ASHPËR E RUSISË KUNDËR KASPAROVIT

E Djelë, 08.10.2014, 10:31am

BLERIM XHEMAJLI I KËNAQUR ME INTERESIMIN NGA SEVILJA

E Enjte, 08.07.2014, 07:41pm

POLICIA DO TË TËRHIQET NGA STADIUMET NË BUNDESLIGË

E Enjte, 08.07.2014, 07:00am

BOLT RIKTHEHET PAS NJË VITI - THYEN REKORD

E Djelë, 08.03.2014, 02:32pm

SHQIPTARËT PUSHTOJNË BUNDESLIGËN

E Djelë, 08.03.2014, 08:41am

BIZNESI I FUTBOLLIT AMERIKAN

E Shtunë, 08.02.2014, 06:50pm

BAYERNI URON MYSLIMANËT ME NJË FOTO TË SHAQIRIT

E Hënë, 07.28.2014, 05:02pm

BRITANIA KËRKON QË RUSIA TË MOS E ORGANIZOJË KUPËN BOTËRORE NË FUTBOLL

E Djelë, 07.27.2014, 09:57am

  » HAXHI KRASNIQI MBRON TITULLIN WBO, MERR EDHE TITULLIN E WBA
  » NDËRRON JETË FUTBOLLISTI GJERMAN - PAS NJË 'LUFTE' ME DEPRESIONIN
  » NEYMAR RISHFAQET ME TË FEJUARËN
  » BLATTER I VË KUPËS SË BOTËS NOTËN 9,25 NGA 10 TË MUNDSHME
  » SCOLARI JEP DORËHEQJEN - NUK DO TË JETË MË TRAINER I BRAZILIT
  » GJERMANIA GATI PËR FINALEN E FINALEVE
  » NDIHMUAN PADREJTËSISHT QË VANESSA-MAE TË MARRË PJESË NË OLIMPIADË, PEZULLOHEN
  » NEYMAR SIMPATIZON ARGJENTINËN KUNDËR GJERMANISË
  » LEBRON JAMES RIKTHEHET TEK CLEVELAND
  » BRAZIL - ARRATISET KREU I PARTNERIT TË FIFA-s 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]