E Mërkurë, 06.12.2024, 09:49pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
CR7 LOJTARI MË I MIRË NË BOTË PËR VITIN 2014

E Martë, 01.13.2015, 08:51am

BRAZIL - LOJTARËT PRODHOJNË ENERGJI NË FUSHË

E Hënë, 01.12.2015, 02:45pm

VLERA E JANUZAJT 25 MILIONË EURO - ËSHTË MES 100 LOJTARËVE MË ME VLERË NË BOTË

E Martë, 01.06.2015, 09:41pm

LOZANË - DORËZOHEN OFERTAT PËR OLIMPIADËN 2022

E Martë, 01.06.2015, 04:42pm

2014 - SPORTET DHE DIKTATORËT

E Djelë, 01.04.2015, 04:54pm

HAXHI KRASNIQI MBRON TITUJT NË WBO E WBA

E Djelë, 12.21.2014, 09:52am

FENOMENI RONALDO BËN SHQIPONJËN ME DUAR - JA SI E BINDI MAKS ISUFI

E Hënë, 12.15.2014, 06:57pm

MESFUSHORI I BAYERNIT PROVOKON SERBËT - BËN SHQIPONJËN ME DUAR

E Shtunë, 12.06.2014, 09:34am
FUTBOLL - REKORD I RI I LIONEL MESSIT
E Mërkurë, 11.26.2014, 07:14pm
FUTBOLL - REKORD I RI I LIONEL MESSIT

E Mërkurë, 11.26.2014, 07:14pm

IOC DËNON SULMIN VETËVRASËS NË TURNEUN E VOLEJBOLLIT NË AFGANISTAN

E Hënë, 11.24.2014, 11:58am

  » FIFA RISHIKON HETIMET PËR KORRUPSION
  » UEFA PREZANTON MASKOTËN EURO 2016 NË FRANCË
  » UEFA HETON TRAZIRAT NË NDESHJEN ITALI-KROACI
  » KLITSCHKO MBRON TITULLIN E KAMPIONIT TË BOTËS
  » DANIEL GODELLI KAMPION BOTE NË PESHËNGRITJE
  » MARATONA E NJU JORKUT
  » PUTIN - SIGURIA GJATË KUPËS SË BOTËS 2018 NUK DO TË JETË E BEZDISSHME
  » TENIS - ZYRTARI RUS GJOBITET PËR KOMENTET NDAJ MOTRAVE WILLIAMS
  » DELEGATI I UEFA - SITUATË PËR KEQARDHJE
  » KAMPIONATI AFRIKAN I FUTBOLLIT NUK SHTYHET 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]