E Mërkurë, 06.12.2024, 11:47pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
HOLLANDA MUND 2-1 MEKSIKËN DHE KALON NË ÇEREKFINALE
Do të luajë me Kosta Rikën që eleminoi Greqinë

E Hënë, 06.30.2014, 05:54am

KUPA E BOTËS - BRAZILI MPOSHT KILIN ME PENALLTI

E Djelë, 06.29.2014, 06:52am

FIFA - SUAREZ DUHET TË KËRKOJË TRAJTIM MJEKËSOR

E Premte, 06.27.2014, 08:31pm

NË GJERMANI PATRIOTIZËM I TEPËRT GJATË BOTËRORIT?

E Premte, 06.27.2014, 08:22pm

PROGRAMI I NDESHJEVE PËR TETËSHEN MË TË MIRË TË BOTËRORIT

E Premte, 06.27.2014, 03:59pm

ADNAN JANUZAJ NË BOTËROR - DHE NË HISTORINË E MANCHESTER UNITED

E Premte, 06.27.2014, 07:22am

FIFA DËNON SUAREZIN ME NËNTË NDESHJE

E Premte, 06.27.2014, 07:09am

ADNAN JANUZAJ SHPRESON NË DEBUTIMIN E ËNDRRAVE NË BOTËROR

E Enjte, 06.26.2014, 02:03pm

EDHE ZVICRA, FRANCA, NIGERIA NË 16-she

E Enjte, 06.26.2014, 12:09pm

FIFA - PROCEDURË KUNDËR SUAREZIT, AI THOTË SE ISHTE INCIDENT NORMAL

E Mërkurë, 06.25.2014, 02:30pm

Futbollisti italian Chiellini e tregon vendin ku e ka kafshuar Suarezi
  » GREQIA KALON NË TURIN E DYTË, KOLUMBIA ELEMINON JAPONINË
  » URUGUAJI DHE KOSTA RIKA ELEMINOJNË ITALINË DHE ANGLINË
  » SUAREZ PËRSËRI KAFSHON?
  » BOSHNJAKËT FAJËSOJNË ARBITRIN PËR HUMBJEN
  » BOTËRORI  2014 - PËRFUNDUAN NDESHJET NË GRUPIN BHolanda e para, Kili i dyti, pastaj Spanja e Australia
  » GERRARD ENDE S'KA VENDOSUR PËR TË ARDHMEN
  » SHBA-PORTUGALI 2-2
  » POLEMIKA MBI EMRIN E SKUADRËS 'REDSKINS'
  » NË ZGRIP BELGJIKA MPOSHT RUSINË DHE KUALIFIKOHET
  » KLOSE - DO TA THYEJ REKORDIN NDESHJEN TJETËR 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]