E Martë, 07.23.2024, 12:50pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
EKLIPSI ZVICERAN I DIELLIT FILLON TË SHFAQET NË TIÇINO

E Premte, 03.20.2015, 09:40am

Për të parë eklipsin e ardhshëm duhet pritur 5 vjet
Voal - Pamjet e para të eklipsit të diellit në nënqiellin zviceran vijnë nga Tiçino. Është fshehur 70% e diellit
KOMBËTARJA E KOSOVËS NUK LEJOHET MË TË ORGANIZOJË NDESHJE NË TERRITORIN ZVICERAN

E Enjte, 03.19.2015, 12:00pm

(UPDATED)KRYEPARLAMENTARI ILIR META PËRFUNDOI VIZITËN ZYRTARE NË ZVICËR
E Enjte, 03.19.2015, 09:17am

Voal - BERNË - Më 17 dhe 18 mars me ftesë të Presidentit të Këshillit kombëtar Stéphane Rossini (PS/VS) u
NË WINTERTHUR TË ZVICRËS JAHJAGA TAKOI BIZNESMENËT SHQIPTARË - IU FOLI PËR FUTBOLLISTËT
Jahjaga i ftoi shqiptarët e Zvicrës që të investojnë në Kosovë

E Mërkurë, 03.18.2015, 07:23am

PRESIDENTJA SOMMARUGA - ZVICRA ËSHTË SHUMË E PËRKUSHTUAR PËR STABILITETIN, SHTETIN E SË DREJTËS, EKONOMINË E TREGUT NË KOSOVË
Presidentja e Konfederatës Sommaruga priti sot presidenten e Republikës së Kosovës Jahjaga
E Hënë, 03.16.2015, 08:07pm

(UPDATED) PRESIDENTJA E ZVICRËS SIMONETTA SOMMARUGA DHE PRESIDENTJA E KOSOVËS ATIFETE JAHJAGA BISEDUAN PËR SHTIMIN E INVESTIMEVE ZVICERANE DHE PËR GJENDJEN NË KOSOVË

E Hënë, 03.16.2015, 06:44pm

Voal - BERNË - Sot Presidentja e Konfederatës së Zvicrës Simonetta Sommaruga priti, në kuadrin e një
BLERIM BUNJAKU IU BËN THIRRJE SHQIPTARËVE - VOTONI, VOTA JUAJ VLEN
3700 qytetarë të komunitetit shqiptar në Winterthur kanë të drejtë vote

E Hënë, 03.16.2015, 08:11am

ZYRIHU DHE GJENEVA NDËR QYTETET MË TË SHTRENJTA NË BOTË
E Djelë, 03.15.2015, 04:06pm

'DIE BACHELORETTE' I BËN OFERTË EDHE DORINA PODRIMJES
E Shtunë, 03.14.2015, 08:34pm

TURIZMI ZVICERAN KA PËRPARËSI VETËM CILËSINË
E Shtunë, 03.14.2015, 03:33pm

Voal - Sektori turistik zviceran duhet të përqëndrojë vëmendjen e tij vetëm tek cilësia dhe tek novacionit
VIZITË ZYRTARE E PRESIDENTES SË KOSOVËS NË BERNË
E Premte, 03.13.2015, 12:20pm

Voal - BERNË - Në një njoftim të shpërndarë për mediat Departamenti i Punëve të Jashtme i Zvicrës bën të
KUSH JETON NË WINTERTHUR TË VOTOJË PËR BLERIM BUNJAKUN, KANDIDAT NË PARLAMENTIN E KANTONIT TË ZYRIHUT
E Mërkurë, 03.11.2015, 08:37am

BLERIM BUNJAKU IU BËN THIRRJE SHQIPTARËVE - VOTONI, VOTA JUAJ VLEN
3700 qytetarë të komunitetit shqiptar në Winterthur kanë të drejtë vote

E Hënë, 03.16.2015, 08:11am

ZYRIHU DHE GJENEVA NDËR QYTETET MË TË SHTRENJTA NË BOTË

E Djelë, 03.15.2015, 04:06pm

'DIE BACHELORETTE' I BËN OFERTË EDHE DORINA PODRIMJES

E Shtunë, 03.14.2015, 08:34pm

TURIZMI ZVICERAN KA PËRPARËSI VETËM CILËSINË

E Shtunë, 03.14.2015, 03:33pm

Voal - Sektori turistik zviceran duhet të përqëndrojë vëmendjen e tij vetëm tek cilësia dhe tek novacionit
  » VIZITË ZYRTARE E PRESIDENTES SË KOSOVËS NË BERNË
  » KUSH JETON NË WINTERTHUR TË VOTOJË PËR BLERIM BUNJAKUN, KANDIDAT NË PARLAMENTIN E KANTONIT TË ZYRIHUT
  » ABONEMENTET AKTUALE NUK DO TË PËRDOREN MË - DO TË ZËVENDËSOHEN ME 'SWISS PASS'
  » 74,5% E VOTUESVE KUNDËR INICIATIVËS FAMILJARE TË CVP-së
  » ZYRIH - JETON GJINAJ DHE NJË RUS ARRESTOHEN PËR VRASJEN E BOKSIERIT MALAZEZ NË ZVICËR
  » 12 MIJË NË BERNË PËR BARAZI GJINORE TË PAGAVE - NË MANIFESTIM U PËRFSHI EDHE SSM - SINDIKATA ZVICERANE E MEDIAVE
  » PALEXPO 2015 - FORD E BEFASON GJENEVËN ME MODELIN E RI KUQ E ZI
  » HERVÉ FALCIANI - KALORËSI I ERRËSIRËS
  » AVIONI ME ENERGJI DIELLORE 'SOLAR IMPULSE' NIS UDHËTIMIN RROTULL BOTËS
  » JASHTË RREZIKUT DY USHTARËT ZVICERANË TË PLAGOSUR NË MALI 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]