E Enjte, 09.24.2020, 08:23am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
PERSONAZH
 
PRESIDENTI OBAMA TAKON PRINCIN WILLIAM

E Martë, 12.09.2014, 12:39pm

PRESIDENTI OBAMA DËRGOHET NË SPITAL PËR NJË KONTROLL

E Djelë, 12.07.2014, 09:35am

CHARLES V - MONARKU I PARË I EVROPËS

E Shtunë, 12.06.2014, 10:30am

(UPDATED) OSBE DËNON ARRESTIMIN E GAZETARES SË REL-it - HUMAN RIGHTS WATCH: LIRONI MENJËHERË GAZETAREN!

E Premte, 12.05.2014, 11:24pm

TITO KISHTE ORIGJINË SHQIPTARE?

E Mërkurë, 12.03.2014, 09:19am

COCO CHANEL - AGJENTE E HITLERIT

E Mërkurë, 12.03.2014, 08:04am

ÇIFTI AMERIKAN ENDE I BLLOKUAR NË KATAR

E Martë, 12.02.2014, 07:08pm

RUSI - URDHËROHET ARRESTIMI I AVOKATIT QË SYNON AZIL NË SHBA

E Hënë, 12.01.2014, 09:25am

KËRKOHET SHKARKIMI I REPUBLIKANES QË KRITIKOI VESHJEN E VAJZAVE TË OBAMËS

E Hënë, 12.01.2014, 08:29am

PELE BËHET MË MIRË - HIQET NGA DIALIZA

E Djelë, 11.30.2014, 11:05pm

  » ZONJA E PARË E AFGANISTANIT - NDRYSHE NGA TË TJERAT
  » HITLERI U NGJIT NË PUSHTET EDHE PËR SHKAK TË KËTYRE AKSIDENTEVE
  » 6 MINUTA E 7 SEKONDA ZHURMË DHE HESHTJE PËR MANDELËN
  » PROTESTA KUNDËR VENDIMIT PËR MUBARAKUN
  » SOT VENDIMI PËR MUBARAKUN
  » LEGJENDA E FUTBOLLIT SHTROHET NË SPITAL
  » PUTIN - NUK DUA TË JEM PRESIDENT I PËRJETSHËM
  » MBETET NË FUQI URDHËRARRESTI PËR ASSANGE
  » ZBULOHET BUSTI I HAVELIT NË KONGRES
  » ISH KRYEMINISTRI KAZAK NË ARREST SHTËPIAK 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Shtator 2020  
D H M M E P S
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 
Lajme Aktuale

Poetesha që ka zgjedhur Obama

 
VOAL
[Shko lart]