E Shtunë, 06.15.2024, 04:07pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
 
 
Arkivi » HOLLYWOOD
 
Nga Data:   Deri në Datën:    

1. Salma Hajek dhe afaristi francez u martuan në Paris (02.16.2009, 06:01pm)
2. Uill Smith më i pasuri i më të pasurve të Hollivudit (02.12.2009, 12:15pm)
3. Në Londër u ndanë çmimet Befta, Oskari Britanik - "Milioneri" fitoi dy Befta, për regji dhe si filmi më i mirë (02.09.2009, 03:48pm)
4. Xhinifer Guduin dëshiron t'i mbajë të fshehta SMS-et (02.08.2009, 10:56am)
5. Bekstritbojsi Nik Karter i kthyer nga buza e varrit ku e çuan drogat (02.07.2009, 11:18am)
6. Dencel Uashington përsëri më i adhuruari i amerikanëve (02.01.2009, 11:46am)
7. FILOZOFIA E PËRDITSHMËRISË SOT: OSE E BUKUR OSE VDIS?! (01.31.2009, 11:34am)
8. BULEVARDI I YJEVE - ALKIMIA QË JU MËSON SI LAVDIA TË BËHET PREJA JUAJ (01.27.2009, 05:00pm)
9. "Benjamin Button" e "Millionaire" më shumë kandidatura për çmimin Oskar (01.22.2009, 06:01pm)
10. Beyoncé do të këndojë "At Last" të Etta James për Familjen Obama gjatë ballos së tyre të parë si Presidenti dhe Zonja e Parë e Amerikës (01.17.2009, 10:09am)
11. Ikona e re e Hollywoodit me emrin Anne  Hathaway (01.12.2009, 02:25pm)
12. Kate Winslet triumfon duke fituar në një natë dy çmime Golden Globes (01.12.2009, 08:36am)
13. Gjithmonë Elvis Presley një Legjendë (01.10.2009, 09:35am)
14. Hollywood versus Woodstock - Daniel Craig kundër Noel Gallagher (01.08.2009, 05:07pm)
15. Prindër dhe bir - Xhet me Xhon Travoltën dhe Kelli Prestën (01.06.2009, 01:40pm)
16. Vdes Xhet Travolta, i biri i vetëm i Xhon Travoltës (01.04.2009, 12:00pm)
17. 

Bukuria me emrin Skarlet Johanson

(12.30.2008, 09:38pm)
18. 

RIKI MARTIN MBRET I PASHFRONËZUESHËM I MUZIKËS LATINE POP (12.26.2008, 11:37am)

19. 

Me Marlen Ditrih

(12.25.2008, 01:27pm)
20. 

28 VITET E KËNGËTARES CHRISTINA  AGUILERA

(12.20.2008, 10:09am)
21. 

Toger Kolombo “luan” rolin e fundit të jetës së tij

(12.19.2008, 01:57pm)
22. 

 Brad Pit sot 45 vjeç

(12.18.2008, 04:31pm)
23. Zak Efron dhe Vanes Haxhens çifti më i adhuruar (12.17.2008, 06:48pm)
24. 

VUDI ALEN NUK I DO ÇMIMET OSKAR

(12.17.2008, 11:52am) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]