E Enjte, 04.25.2024, 02:44am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
FEJOHET ME TË DASHURIN CHRISTINA AGUILERA

E Shtunë, 02.15.2014, 08:24pm (GMT+1)
Christina Aguilera dhe i dashuri i saj, Matt Rutler, janë fejuar. Këngëtarja 33-vjeçe, ditën e Shën Valentinit shkroi në Twitter se ajo dhe producenti i filmave, Rutler, pritet të fejohen.

Çifti është në lidhje që nga fundi i vitit 2010.


"Më pyeti dhe i thash...", ka shkruar ajo, duke e bashkëngjitur edhe një fotografi të sajën me Rutlerin dorë-për-dore  e me unazë në gishtin e saj, transmeton Koha.net.

Aguilera më parë ka qenë e martuar me Jordan Bratman nga nëntori i 2005 deri në tetor të 2010. Ata u shkurorëzuan ditën e Shën Valentinit më 2011 dhe ndajnë përgjegjësinë e kujdesit për djalin e tyre gjashtë-vjeç, Max.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
BOKSIERI SHQIPTAR - LIDHJE ME MIS GJERMANINË (02.10.2014)
KEIRA KNGHTELY FRIKËSOHET NGA ANOREKSIA (02.07.2014)
New York Times, DYLAN FARROW - WOODY ALLEN ABUZOI ME MUA KUR ISHA 7 VJEÇE (02.03.2014)
ANGELA MARTINI - NË LIDHJE ME LEDRI VULËN (02.01.2014)
AKUZA NDAJ KËNGËTARIT JUSTIN BIEBER NË KANADA (01.30.2014)
ARRESTOHET KËNGËTARI JUSTIN BIEBER (01.23.2014)
PAS NDARJES NGA VANESA - DEPP BËN PUBLIKE LIDHJEN E RE (01.14.2014)
FESTË E TRALLISUR - RITA ORA E PRET VITIN E RI NË LAS VEGAS (Lajm dhe fotogaleri) (01.03.2014)
ISH GRUAJA E RUPERT MURDOCH, WENDY DANG - MË KA ZËNË QYMYRI ME TONY BLAIRIN (12.02.2013)
Daily Star - RITA ORA ËSHTË 7ZËNË (11.24.2013) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]