E Shtunë, 06.22.2024, 08:57pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
BEYONCE DHE JAY Z NUK JETOJNË BASHKË

E Djelë, 08.03.2014, 03:54pm (GMT+1)Beyonce dhe Jay Z spekulohet se janë duke jetuar në hotele të ndryshme gjatë turneut të tyre botëror "On The Run", duke shtuar zërat se ata tashmë janë ndarë nga njëri-tjetri.

Gazeta "The New York Post" ka raportuar të dielën se Beyonce dhe Jay Z janë duke qëndruar në hotele të ndryshme ndërsa në koncerte shkojnë veçmas.

Me javë të tëra është duke u spekuluar se çifti shumë shpejt do të shkurorëzohet pas skandalit në ashensor kur Jay Z pati konflikt me motrën e Beyonces.

"Ata jo vetëm që janë duke qëndruar në dhoma të ndara, por tashmë kanë rezervuar në hotele të ndryshme. Në secilin koncert ata po vijnë vetëm", ka thënë një burim për gazetën amerikane.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
PITT E JOLIE SHKËMBEJNË LETRA DASHURIE (08.03.2014)
DICAPRIO PËRFSHIHET NË 'LUFTËN' MES BIEBER DHE BLOOM (08.01.2014)
'BIHTERI' MARTOHET ME KËNGËTARIN DOGULU - 'BEHLULI' I FTUAR NË DASMË (07.31.2014)
A DO TË MARTOHEN CHARLIZE THERON DHE SEAN PENN? (07.27.2014)
SUSAN SARANDON RRËFEN HISTORINË ME DAVID BOWIEN (07.27.2014)
JUSTIN BIEBER MORI DY VITE DËNIM ME KUSHT PËR GJUAJTJE ME VEZË (07.11.2014)
BIHTERI PA FAT EDHE NË JETËN REALE - I FEJUARI ANULON MARTESËN (07.06.2014)
BLEONA QERETI - GANIT DO T'I SHKOJ NË DASMË, KAM 5 VJET QË FLE VETËM (07.04.2014)
IRINA SHAYK ANKOHET - MË OFROHEN VETËM ROLE TË NEVERITSHME (07.04.2014)
ANTONIO BANDERAS NË LIDHJE ME SHARON STONE? (06.27.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]