E Shtunë, 06.22.2024, 09:17pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
RITA ORA ENDE NUK E KA MARRË VETEN NGA NDARJA ME CALVIN HARRIS

E Shtunë, 08.09.2014, 08:09am (GMT+1)Duke folur për herë të parë për ndarjen me Calvin Harris, Rita tha: Është e vështirë të jesh në lidhje në këtë biznes.

Rita Ora ka folur haptas për ndarjen e saj nga Calvin Harris, duke pranuar: Nuk jam edhe në gjendje shumë të mirë për momentin.

Edhe pse tani ka gjetur krahë për t'u ngushëlluar të djali i Tommy Hilfiger Richard, Rita tha se ndarja nga Calvin, pas një viti me të, ishte diçka e rëndë dhe gjendja pas ndarjes më mundon.

"Ne të dy punonim gjatë tërë kohës dhe ishim bashkë gjithkund për koncerte. Ishte sikur një paralajmërim. Po ju tregoj të vërtetën.. Nuk jam në gjendjen më të mirë të mundshme. Por jam shumë më mirë se ç'mendoja se do të isha. E adhuroj atë. Ai është një njeri shumë i mirë . E gjitha çfarë ndodhi ishte për shkak të rrethanave."

Tani Rita po mendon se si të kënaqet me shoqërinë e saj.

Ajo tha për Glamour magazine: Mendoj se tani duhet të mendoj vetëm për veten. Jam 23 vjeçare dhe kam shoqërinë më të mirë në botë, sidomos në këtë periudhë të jetës time. Duke jetuar edhe mëson, apo jo ?"
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
KIM ME MBIEMËR TË RI NË PASAPORTË TË RE (08.06.2014)
BEYONCE DHE JAY Z NUK JETOJNË BASHKË (08.03.2014)
PITT E JOLIE SHKËMBEJNË LETRA DASHURIE (08.03.2014)
DICAPRIO PËRFSHIHET NË 'LUFTËN' MES BIEBER DHE BLOOM (08.01.2014)
'BIHTERI' MARTOHET ME KËNGËTARIN DOGULU - 'BEHLULI' I FTUAR NË DASMË (07.31.2014)
A DO TË MARTOHEN CHARLIZE THERON DHE SEAN PENN? (07.27.2014)
SUSAN SARANDON RRËFEN HISTORINË ME DAVID BOWIEN (07.27.2014)
JUSTIN BIEBER MORI DY VITE DËNIM ME KUSHT PËR GJUAJTJE ME VEZË (07.11.2014)
BIHTERI PA FAT EDHE NË JETËN REALE - I FEJUARI ANULON MARTESËN (07.06.2014)
BLEONA QERETI - GANIT DO T'I SHKOJ NË DASMË, KAM 5 VJET QË FLE VETËM (07.04.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]