E Shtunë, 06.22.2024, 09:09pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
KIM ME MBIEMËR TË RI NË PASAPORTË TË RE

E Mërkurë, 08.06.2014, 05:50pm (GMT+1)Tani që është bërë zonjë, Kim Kardashian është ndjerë e prirë që të bëjë disa ndryshime në jetën e saj.

33 vjeçja, ylli i reality show, gjeti pak kohë nga agjenda e saj që të marrë pasaportën e re, dhe si duket nuk dëshpëroi me pamjen e saj.
Kim mezi priste që të postojë këtë fotografi të martën në rrjetet sociale, me përshkrimin: "pasaportë e re #zonjawest# ndryshimi i mbiemrit tim".

Ajo dinte se si të kapte vëmendjen me një korsetë shumë të ngushtë me të cilën pak u mbulua nga pardesyja e kashmirit.

Natyrisht se ishte e grimuar si gjithë herë në mënyrë të theksuar, qerpikë të trashë dhe me buzë ngjyrë rozë të butë.

Flokët e saj ishin si të lagura dhe ishin të tërhequra nga fytyra e saj që të mos i humb vëmendja nga linjat e saj të famshme.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
BEYONCE DHE JAY Z NUK JETOJNË BASHKË (08.03.2014)
PITT E JOLIE SHKËMBEJNË LETRA DASHURIE (08.03.2014)
DICAPRIO PËRFSHIHET NË 'LUFTËN' MES BIEBER DHE BLOOM (08.01.2014)
'BIHTERI' MARTOHET ME KËNGËTARIN DOGULU - 'BEHLULI' I FTUAR NË DASMË (07.31.2014)
A DO TË MARTOHEN CHARLIZE THERON DHE SEAN PENN? (07.27.2014)
SUSAN SARANDON RRËFEN HISTORINË ME DAVID BOWIEN (07.27.2014)
JUSTIN BIEBER MORI DY VITE DËNIM ME KUSHT PËR GJUAJTJE ME VEZË (07.11.2014)
BIHTERI PA FAT EDHE NË JETËN REALE - I FEJUARI ANULON MARTESËN (07.06.2014)
BLEONA QERETI - GANIT DO T'I SHKOJ NË DASMË, KAM 5 VJET QË FLE VETËM (07.04.2014)
IRINA SHAYK ANKOHET - MË OFROHEN VETËM ROLE TË NEVERITSHME (07.04.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]