E Martë, 05.21.2024, 04:09am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
JENNIFER ANISTON DO TË BËHET NËNË - 3 MUAJSHE SHTATZËNË

E Enjte, 09.11.2014, 08:54am (GMT+1)SHBA- Aktorja e famshme amerikane Jennifer Aniston pret një fëmije, nga partneri i saj Justin Theroux. Lajmi është bërë i ditur nga revista "OK Magazine".

Mediat shkruajnë se Jennifer është tre muajshe shtatzëne, gjithçka falë fekondimit artificial. Kujtojmë se sot aktorja është 45 vjeçe.

Gjithësesi, për sa kohë që ende nuk është provuar gjendja shëndetësore e fetusit, Jennifer nuk ka ndërmend qe ta beje këtë gjë publike, shkruan më tej revista.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
SHAKIRA E KONFIRMON - PO PRES FËMIJËN E DYTË NGA PIQUE! (08.29.2014)
AGUILERA KA LINDUR NJË VAJZË (08.17.2014)
E!News - JENNIFER LAWRENCE LIDHET ME CHRIS MARTIN (08.17.2014)
RITA ORA ENDE NUK E KA MARRË VETEN NGA NDARJA ME CALVIN HARRIS (08.09.2014)
KIM ME MBIEMËR TË RI NË PASAPORTË TË RE (08.06.2014)
BEYONCE DHE JAY Z NUK JETOJNË BASHKË (08.03.2014)
PITT E JOLIE SHKËMBEJNË LETRA DASHURIE (08.03.2014)
DICAPRIO PËRFSHIHET NË 'LUFTËN' MES BIEBER DHE BLOOM (08.01.2014)
'BIHTERI' MARTOHET ME KËNGËTARIN DOGULU - 'BEHLULI' I FTUAR NË DASMË (07.31.2014)
A DO TË MARTOHEN CHARLIZE THERON DHE SEAN PENN? (07.27.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2024  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]