E Djelë, 06.23.2024, 03:56pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
E!News - JENNIFER LAWRENCE LIDHET ME CHRIS MARTIN

E Djelë, 08.17.2014, 09:56am (GMT+1)

Voal-online.ch - WASHINGTON - Aktorja e Hunger Games, Jennifer Lawrence e the leader i Coldplay, Chris Martin, janë lidhur. Sipas E! News, çifti është së bashku "nga qershori". E para e dha lajmin e përditshmja britanike Daily Mail pasi Lawrence u pa në një koncert të Coldplay në Londër.

Aktorja ishte e sapondarë nga i fejuari bashkë-protagonist në X-Men, Nicholas Hoult, ndërsa Chris Martin ishte ndarë në mars, pas 10 vitesh martesë, nga aktorja Gwyneth Paltrow. Këta kanë dy fëmijë dhe vazhdojnë të jenë në "raporte të mira". Ndërkohë Paltrow është lidhru me një nga autorët e 'Glee', Brad Falchuk. (ANSA).
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
RITA ORA ENDE NUK E KA MARRË VETEN NGA NDARJA ME CALVIN HARRIS (08.09.2014)
KIM ME MBIEMËR TË RI NË PASAPORTË TË RE (08.06.2014)
BEYONCE DHE JAY Z NUK JETOJNË BASHKË (08.03.2014)
PITT E JOLIE SHKËMBEJNË LETRA DASHURIE (08.03.2014)
DICAPRIO PËRFSHIHET NË 'LUFTËN' MES BIEBER DHE BLOOM (08.01.2014)
'BIHTERI' MARTOHET ME KËNGËTARIN DOGULU - 'BEHLULI' I FTUAR NË DASMË (07.31.2014)
A DO TË MARTOHEN CHARLIZE THERON DHE SEAN PENN? (07.27.2014)
SUSAN SARANDON RRËFEN HISTORINË ME DAVID BOWIEN (07.27.2014)
JUSTIN BIEBER MORI DY VITE DËNIM ME KUSHT PËR GJUAJTJE ME VEZË (07.11.2014)
BIHTERI PA FAT EDHE NË JETËN REALE - I FEJUARI ANULON MARTESËN (07.06.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]