E Mërkurë, 06.12.2024, 05:16pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
CALVIN HARRIS - NDARJA ME RITA ORËN NJË GJË SHUMË E BUKUR, TË LARGON STRESIN

E Enjte, 11.13.2014, 12:10pm (GMT+1)"Nuk e kam parë që nga marsi. Është një gjë e mahnitshme, e mrekullueshme". Kështu ka thënë DJ me famë botërore, Calvin Harris, kur është pyetur për ndarjen me Rita Orën.

"E kam thënë edhe më herët, ndarja thjesht të largon stresin. Është gjë shumë e bukur".

Pasi u ndanë, skocezi e ndaloi Ritën që të performojë "I will never let you down", këngë e shkruar nga ai, për të cilën ka deklaruar me anë të një postimi në Twitter se "ka një arsye shumë të fortë".

"Pasi u hodhën akuza të panumërta ndaj meje, mendova se duhet të them diçka që t'i ndalojë fjalët", tha Calvin kur u pyet për këtë postim. Pavarësisht komenteve të Calvin Harris, Rita së fundmi ka thënë se ai ishte "personi i duhur në kohë të gabuar".

Pas romancës me Ritën, Calvin ka thënë se nuk ka në plan që të lidhet me persona të famshëm në të ardhmen.

Thashethemet më të fundit thonë se ai është i lidhur me modelen Aarika Wolf, por asnjëri nga ta nuk i kanë konfirmuar zyrtarisht këto fjalë.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
HALLE BERRY KËRKON T'IA SHKURTOJË ISH BURRIT PAGESËN PËR FËMIJËN (11.02.2014)
ASHTON KUTCHER DHE MILA KUNIS MEZI PRESIN ARDHJEN E VAJZËS SË TYRE NË JETË (09.22.2014)
DARYL HANNAH E DASHURUAR ME NEIL YOUNG (09.17.2014)
JENNIFER ANISTON DO TË BËHET NËNË - 3 MUAJSHE SHTATZËNË (09.11.2014)
SHAKIRA E KONFIRMON - PO PRES FËMIJËN E DYTË NGA PIQUE! (08.29.2014)
AGUILERA KA LINDUR NJË VAJZË (08.17.2014)
E!News - JENNIFER LAWRENCE LIDHET ME CHRIS MARTIN (08.17.2014)
RITA ORA ENDE NUK E KA MARRË VETEN NGA NDARJA ME CALVIN HARRIS (08.09.2014)
KIM ME MBIEMËR TË RI NË PASAPORTË TË RE (08.06.2014)
BEYONCE DHE JAY Z NUK JETOJNË BASHKË (08.03.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]