E Martë, 05.21.2024, 05:55am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
DARYL HANNAH E DASHURUAR ME NEIL YOUNG

E Mërkurë, 09.17.2014, 10:10am (GMT+1)Voal-online.ch - NEW YORK - Ka një çift të ri në botën e show business, ai i formuar nga aktorja Daryl Hannah e këngëtari me prejardhja kanadeze Neil Young.

Protagonistja e Splash, një sirenë në Manhattan, 53 vjeçe, duket se dashurohet me Young, 68 vjeç, e ndoshta lidhja e tyre është shkak i divorcit të këngëtarit nga gruaja Pegi pas 36 vjet martese.

Sipas People.com. ata nuk e fshehin fare aferën e tyre, sa që, kur Young ka regjistruar albumin e ri, Hannah e ka ndjekur me Skype.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
JENNIFER ANISTON DO TË BËHET NËNË - 3 MUAJSHE SHTATZËNË (09.11.2014)
SHAKIRA E KONFIRMON - PO PRES FËMIJËN E DYTË NGA PIQUE! (08.29.2014)
AGUILERA KA LINDUR NJË VAJZË (08.17.2014)
E!News - JENNIFER LAWRENCE LIDHET ME CHRIS MARTIN (08.17.2014)
RITA ORA ENDE NUK E KA MARRË VETEN NGA NDARJA ME CALVIN HARRIS (08.09.2014)
KIM ME MBIEMËR TË RI NË PASAPORTË TË RE (08.06.2014)
BEYONCE DHE JAY Z NUK JETOJNË BASHKË (08.03.2014)
PITT E JOLIE SHKËMBEJNË LETRA DASHURIE (08.03.2014)
DICAPRIO PËRFSHIHET NË 'LUFTËN' MES BIEBER DHE BLOOM (08.01.2014)
'BIHTERI' MARTOHET ME KËNGËTARIN DOGULU - 'BEHLULI' I FTUAR NË DASMË (07.31.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2024  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]