E Martë, 07.23.2024, 01:29pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
HALLE BERRY KËRKON T'IA SHKURTOJË ISH BURRIT PAGESËN PËR FËMIJËN

E Djelë, 11.02.2014, 07:01pm (GMT+1)


VOAL - Mospajtimet mes Halle Berry dhe Gabriel Aubry vazhdojnë teksa ajo po përpiqet t'ia shkurtojë pagesën mujore për fëmijën e tyre ish burrit.

Aktorja kërkon të mos i japë më $16000 në muaj, por $3800, sipas TMZ.

Por Aubry, baba i vajzës së tyre 6 vjeçe Nahla, thotë se ka nevojë për para, pasi ai nuk po gjen punë si model, pas përplasjes me burrin aktual të Berryt, Olivier Martinez, në ditën e Falënderimeve 2012.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
ASHTON KUTCHER DHE MILA KUNIS MEZI PRESIN ARDHJEN E VAJZËS SË TYRE NË JETË (09.22.2014)
DARYL HANNAH E DASHURUAR ME NEIL YOUNG (09.17.2014)
JENNIFER ANISTON DO TË BËHET NËNË - 3 MUAJSHE SHTATZËNË (09.11.2014)
SHAKIRA E KONFIRMON - PO PRES FËMIJËN E DYTË NGA PIQUE! (08.29.2014)
AGUILERA KA LINDUR NJË VAJZË (08.17.2014)
E!News - JENNIFER LAWRENCE LIDHET ME CHRIS MARTIN (08.17.2014)
RITA ORA ENDE NUK E KA MARRË VETEN NGA NDARJA ME CALVIN HARRIS (08.09.2014)
KIM ME MBIEMËR TË RI NË PASAPORTË TË RE (08.06.2014)
BEYONCE DHE JAY Z NUK JETOJNË BASHKË (08.03.2014)
PITT E JOLIE SHKËMBEJNË LETRA DASHURIE (08.03.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]