E Shtunë, 06.15.2024, 04:21pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
PAMELA ANDERSON DIVORCOHET PËR HERË TË TRETË NGA RICK SALOMON

E Premte, 02.13.2015, 11:14am (GMT+1)


Pamela Anderson do të divorcohet për herë të tretë nga bashkëshorti i saj Rick Salomon pasi ylli i serialit "˜Baywatch' është martuar dhe divorcuar edhe dy herë të tjera nga lojtari i pokerit.

Pamela dhe Salomon u martuan në fillim në vitin 2007 dhe u divorcuan vetëm 2 muaj pas celebrimit. Më pas, në janar të vitit të kaluar u martuan edhe një herë tjetër, për t'u ndarë sërish pas 6 muajsh. Gjithsesi, këtë ndarje ajo e anuloi një javë më vonë.

Tashmë, sipas "˜TMZ', Pamela Anderson ka vendosur të ndahet për herë të tretë. E treta e vërteta?

47-vjeçarja ka qenë e martuar më parë edhe me muzikantët Tommy Lee (1995-1998) dhe Kid Rock (2003-2006).

/ Top Channel

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
TIMBERLAKE DHE BIEL PRESIN FËMIJËN E PARË (02.01.2015)
DICAPRIO - MË I MIRI I DASHNORËVE QË RIHANNA KA PASUR (01.26.2015)
KIM KARDASHIAN PËR KËNGËTARIN SHQIPTAR - SA I ËMBËL! (01.24.2015)
U ZBULUA SEKRETI I ILVA TARES (01.16.2015)
BEYONCE SHTATZËNË? (01.12.2015)
ANGLI - PRINCI ENDRJU AKUZOHET SE KA KRYER MARRËDHËNIE ME NJË MINORENE (01.03.2015)
CHRIS ROCK NDAHET PAS 19 VITESH MARTESË (12.30.2014)
XHERDAN SHAQIRI - NË LIDHJE ME BUKUROSHEN DIANA AVDIU? (12.28.2014)
RITA NUK ËSHTË NDARË NGA RICKY HILL (12.22.2014)
KARDASHIAN PRANON OFERTËN 1 MILION $ TË PRINCIT SAUDIT (12.15.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]